Sergejs Beznogijs - Kŗāpšana

Не берите на работу этого "человека".
1. Человек не умеет разговаривать. Гонор как у блатного. Походка такая же
2. Очень не пунктуальный. Из 5 рабочих дней 3 раза опаздал.
3. После него из кассы пропало 750 евро.
4. Нанес ущерб фирме 200 евро за 5 рабочих дней (сломал ключ от машины и разбил бампер и крыло)
5. После увольнения угрожал папой (папа сотрудник полиции) после еще и бандитами, а по оконцовке обещал сжечь машину.
6. Запомните его имя и фамилию... Сергей Безногий. Живет в юрмале. Ездит на Vw Eos. Номер EO 86

Aigars31 24.02.2017

lūk mūsu jaunajiem režisoriem iedvesma uzņemt kādu īsfilmu un vēl apakšā uzrakstīt - tā pēc reāliem notikumiem..
ekranizēt šo visu ..saņemt balvu ovācijas ... protams to visu kalnos uzfilmēt :) un jaunietim likt padomāt mazliet

P pilsonis 2002 24.02.2017

JEVGENIJS BICKOVS pietiek apmelot savus bijušos darbiniekus ! Jūs esat krāpnieks , nodokļu nemaksatais , reketieris !

X xcat 24.02.2017

Sergejs Beznogij! Kāpēc ja esat tik godīgs nesakarīgi savu patieso vārdu un uzvārdu?! Kāpēc nestāstat kā jūs draudēt sākāt ar savu tēvu kurš strādā policijā?! Kāpēc nestāstat kā runājāt ar priekšniecību?! Kāpēc uzskatāt ka auto piegādes jums nav jāveic tikai tāpēc ka negribat to vienkārši darīt savā slinkuma dēļ?!

proverka777 24.02.2017

народ а что за фирма и работа? не очень понял ))
что бы не попасться ))
спасибо