www.sudzibas.lv Serenity Viltotas smaržas

Serenity.lv - Viltotas smaržas

2021 gada novembrī nopirku sievai Ziemassvētku dāvanu, smaržas Lacoste Pour Femme. Ziemassvētkos, kad dāvanas tika izpakotas, uzreiz bija sajūtams, kad smaržas bija viltotas, aromāts praktiski nebija jūtams, vairāk smirdēja pēc spirta un tā kā bija nedaudz palikušas vēl iepriekš nopirktās tādas pašas smaržas, tad salīdzot, atšķirība kā diena pret nakti. Sūtīju veikalam iesniegumu, bet tur protams sūdzība tika noraidīta. Sazinājos ar ptac un šie atbildēja, kad " Ptac iepazinies ar jūsu e-pasta vēstulē minēto savas kompetences ietvaros informē, ka ar jautājumiem saistībā ar kosmētikas līdzekļu tirdzniecību jums ir iespēja vērsties atbilstoši kompetencei Veselības inspekcijā" tā arī darīju, bet Veselības inspekcija iesniegumu pārsūtīja uz policiju. Tagad Daugavpils policijas iecirknis ir uzsācis resorisko pārbaudi.. Ieteikums pārējiem, kuri serenity.lv iegādājas viltojumus, par to ziņot valsts policijai. Savādāk nekas mūsu dzīvēs nemainīsies, nekrietni uzņēmēji turpinās " uzvārīties".

19.01.2022

C