www.sudzibas.lv Sensei.lv Nekvalitatīvi produkti, salipuši rīsi un cenai neatbilstoši.

Sensei.lv - Nekvalitatīvi produkti, salipuši rīsi un cenai neatbilstoši.

Nolēmu pasūtīt suši, google.lv atradu firmas, kas tos piegādā! Ieraudzīju sensei.lv. Aplūkojot bildes šķita jābūt visam ok. Aizdomas krita, kad pasūtīju un pasūtītājs saņēma pasūtījumu ejot pa ielu. Atveda pasūtījumu stundas ar pusi laikā, tas ok. Bet atverot pasūtījumu... Lasis spīd cauri, šķiet plānāk vairs nevar būt un tik nelieli paši suši, rīsi salipuši! Es saprotu var neadekvāti piesieties, bet samaksājot 27.90 eur jāsagaida daudz ko labāku. Čeku arī neviens neiedeva! Pievienoju bildes! Komplekta numurs 73, varat salīdzināt! Neiesaku!

"Bet atverot pasūtījumu...lasis spīd" - radioaktīvs?!?! :)

V Valdis Saush 24.06.2017

Cauri spīd!

D droonsss 27.06.2017

normalas fotografijas! tur viss ok izskatas

K Krista Heisele 30.11.2019

Es 0ilnīgi piekrītu. Mēs ar tādiem pašiem suši tiko saskārāmies. Pirmkārt attieksme otrkārt ļoti slikta kvalitāte un pēc garšas vispār pec parastiem rīsiem garšo. Šausmīgākie sušī ko esmu ēdusi ????

Cūkurgailis 30.11.2019

Re, arī tablešu paciņa blakus nolikta. Galva apsāpējās vai vēders?