www.sudzibas.lv ''Senliepāja'' Iegrābāmies....

''Senliepāja'' - Iegrābāmies....

Mīļa latvju tauta, ja nu jums kādreiz nākas apmesties kaut kur Liepājā, nedariet to ieprieksminētajā iestādijumā.Tas ir vāks, kas tur darās!Gribējām pieteikt rezervāciju caur telefonu, kas tā ari neizdevās, jo norāditais parastais telefons neatbildēja.Kad tur ieradamies (26.06.2009 ap plkst. 20.00), durvju stiklu rotāja uzraksts, kas knapi bija izlasāms, jo saulē bija izbalējis, turklāt teksts, kas bija rakstīts angļu valodā manī izraisīja lielus smieklus.Te uzreiz var saprast, ka cilvēkam, kas to rakstījis, ir lielas problēmas ar valodu zināšanām.Mani jau tas darīja bažīgu...Iekšaa ta arī netikām, jo norādītais numurs izrādijās atslēgts.
Bijam jau iepriekš šo vietu apmeklējusi, ja nemaldos šā gada, aprilī.Mūs apkalpoja ļoti pretīmnakoša meitene, kas pat mums paradija ceļu līdz olimpiskajai sporta hallei.Nu, cepuri nost!
Kas pa šo laiku varētu būt mainījies?Stradājošais personāls?

G gints 09.07.2009

Esmu paaris reizes apmeties sai viesniicaa, neko sliktu nevaru teikt, viss atbilstosi cenai, varbuut lielajaa numuraa gultai vajadzeetu matraci nomainiit, atsperes bisku duuraas muguraa, bet gulta liela takaa vareeja saguleet :DD, , , Liepaajai ir maajas lapa, kur var atrast 95% viesniicu numurus un cenas, takaa dziivojam "augsto tehnologiju" laikmetaa, tad iesaku pieraxtiit visus numurus, arii mobilos :)

L linda 09.07.2009

Mes jau tur ieksa nemaz netikam, lidz ar to nespejam novertet to servisu.Shaubos gan, vai jums tas sagadatu lielu prieku vai baudu, ja viesnica, kurai butu jastrada 24/7 savu f-ju nepilda...Un ari tada info interneta nebija pieejama, ka strada kaut kada noteikta laika.

A AndronMc 16.07.2009

Nu bet kā var iedomāties apmesties kaukādā nezināmā ūķī? Kā jūs viņu atradāt??? Ja googlē ieraksta "hotel" + "liepāja" tad var izvēlēties normālas viesnīcas pa ļoti labām cenām. Kā var atrast kaukādu Senliepāju?pat dzirdējis par tādu neesmu

7 777 25.12.2009

Mēsls ne iestādījums!1X biju, vairs savu kāju tur nesperšu.Un neiesaku citiem.

I izbijisklients 05.06.2010

Zinu meiteni, kura pagājušo gadu ap šo laiku mūs uzņēma viesu namā.Ļoti patīkama un pretīmnākoša. Turklāt viņa viena pati ņēmās pa to viesu namu. Ņemot vērā, to, ka bijām trīs+1.5 gadu vecs mazulis, viņa pa nakti apkuri pat ieslēdza. Šaubos vai vēl kur citur tā mēs tiktu uzņemti.Kādu laiku atpakaļ zvanījām uz šo viesu namu, lai uzzinātu par nakšņošanas iespējām šovasar, bet atbildēja vīrietis, kas uz mūsu jautājumu tādā biznesmeņa garā noburkšķēja- pārzvaniet vēlāk, šobrīd esmu ļoti aizņemts.Lūk, tā ir attieksme...Pazuda jebkāda vēlēšanās tur apmesties vēl kādu reizi.

U uldisx 05.09.2013

Bet vai ir pamats liks sūdzību, ja pat neesat nopirkuši pakalpojumu? Tas ir tāpat kā kritizēt Laimas konfektes, ja nekad neesi tās ēdis, jo nespēji atrast kur tās pārdod.

Viesu nams ir ar savdabīgu interjeru un mierīgu gaisotni. Ļoti kluss un pašā pilsētas centrā. Tīras un gaišas telpas. Attiecībā uz kontaktiem, iespējams šajā laikā viesu namā bija kādas pārmaiņas vai vienkārši slikts mārketings, bet jāsaka, ka šobrīd tā ir laba vieta, kur Liepājā palikt.