www.sudzibas.lv Senicors SIA darbinieku Gvido Nenodrošina darba līguma uz noteiktos aizsaga līdzekļi

Senicors SIA darbinieku Gvido - Nenodrošina darba līguma uz noteiktos aizsaga līdzekļi

Labdien visiem cēsnieku darbu mīļotājiem uzmanīties
Ss.com sludinājumu https://m.ss.com/msg/lv/work/are-required/handyman/ciixo.html
Piedāvā darbu ar atalgojumu šodien biju aizgājis uz parunām nepastāsta par drošību un aizarg vesti daudzas citas lietas domāju līgumus nedod papiet nodoļus dažiem projktiem un maldina darbiniekus visu laiku atliek maksāt pilnu algu.

J Jānis zadis 04.08.2021

Labdien vēlos pievērst uzmanību kā Gvido esmu strādājis maina objektu līgumu nedod drošības iešejos neievēro objekta neno droša aizsalīdzeļus jumta virsū pilnīgi bezatbildīgs cilvēks savu darbu

A ArtūrsI 05.08.2021

Labdien biju aizgājis uz darba vietu ko piedāvāja Senicors SIA jumtu specālsti. Kompānijas būv uzraugs
Gvido ar braucām ar pacēlāju man neiedeva cepuri iešā biju pacēlājā tāpēc viņiem pateicu tas nav mans .
Izrādās Senicors SIA jumtu kopānijai pieņem darbinieku bez līgumu maksā kovertā un neievēro darbu drošību aukstumā viņiem strādāt pašnāvība.

R Re.Tv 09.01.2022

UZMETĒJI