Sendija Lūsiņa, ex Sia Bērnu rati īpašniece un TFK ratu izplatītājs Sia Beno reğ.nr.40003874193. - Slikts serviss,garantijas laikā vilcinās ar jaunas detaļas piegādi

2015.gadā nopirkām TFK ratus no Sendijas Lūsiņas Sia Bėrnu rati ,2016. gadā ratu jumtā salūza detaļa,kuru atzina ká ražotája vainu, garantija 2 gadi.Lūsiņa no sevis atbildību uzlika uz Beno, TFK ratu izplatītāja LV,sákumá atsaucīgs,būs jauna detaļa,krava jau ceļā,solījumi par bonusiem par ilgo gaidīšanu,tad pazuda,vairs neatbildeja uz tel.zvaniem,8mēn muļķoja,neko neatrisināja!sazinoties ar [slēpt]@buggy.de(par ko ieteica ratiņi.lv internetveikals,jo arī bija pieredze par preču ilgo gaidīšanu no Beno), dažu dienu laiká detaļu atsūtīja,pa garantiju!
Kāda nozīmē būt TFK ratu izplatītājam,ja neko nevar izdarīt!?Un vēl tāda attieksme,ká strauss iebāž galvu smiltīs un atbildība nav!Nerunājot par ratu pārdevēju Sendiju Lūsiņu,ar kuru vispār nebija iespējams vairs sazināties,tel.atsēgti,uzņēmums bankrotējis.Lielo naudu pa ratiem saņēma,problēmas risiniet paši!
Tāds serviss LV!:(
Jāpriecājas,ka ratus ražo Vācijas firma,kur serviss ir teicams!
Tádēļ ieteikums citiem,ja Jums ir nepieciešamas kādas TFK ratu detaļas,riepas,aksesuāri vai pat vēlaties pirkt ratus, sazinieties uzreiz ar īstajiem ratu pārdevējiem, konkrēti [slēpt]@buggy.de!

T