Semarah Hotel Management SIA - Darba devēja attieksme

Pieteicos strādāt par istabeni. Uzņema laipni, piesolot visādus labumus, pusdienas pa 0,60 centiem, iespēja saņemt lielāku algu. Laba reklāma firmai. Tika noslēgts darba līgums un iedota Ovp lapa.
Iepriekš brīdināju par brīvdienu, lai nokārtotu Ovp, bija pārmetumi, kad ārsts varēja pieņemt mani dienā, kad man bija jāstrādā. Es pa to laiku iztērēju par Ovp savu naudu, vairāk kā 30 eiro. Man atlika no ģ/ā uzlikt zīmogu, bet netiku, jo tiku atlaista. Visas istabenes tika nosauktas par slimām. Ja kāda kavē darbu un tiek izjaukts darba grafiks. Darba procesā vairākkārt draud ar atlaišanu. Neesmu izturējusi pārbaudes laiku, jo nepiekritu iznākt strādāt 4 dienu vietā 5 dienu. Nostrādāju no 5 - 19 augustam, kur pārbaudes laikam ir jābūt 3 mēnešiem.

G gadalaiks 21.08.2020

Pārbaudes laiks 3 mēneši nozīmē, ka šajā laikā gan jūs, gan darba devējs varat pārtraukt darba attiecības tūlītēji un bez brīdinājuma, nepaskaidrojot iemelsu.

ja bija slikti darba nosacījumi, tad jau labi, ka nepalikāt tur strādāt. un Ovp jums prasīs nākamajā darba vietā, tieši būs ko uzrādīt darba devējam un nebūs nekur jāiet/jākavē jaunais darbs.