www.sudzibas.lv SELLO mēbeles Uzmanību-krāpniece

SELLO mēbeles - Uzmanību-krāpniece

Uzmanību !

Mēbeļu veikals Sello Mēbeles īpašniece ir krāpniece lielos apmēros. Aizņemās naudu no cilvēkiem, sapērk mēbeles, pārdodot tās, naudu neatgriez vairs nevienam un nekad, šai sievietei nekā nav svēta ja runa iet par naudu.

Kā arī paņem priekšapmaksu par pasūtītajām mēbelēm un neliekās ne zinis, varbuut 6-12 mēnešu laikā arī piegādā tās mēbeles.

Izdariet sev pakalpojumu, turieties tālāk no šī veikala un šīs sievietes, jūs aiztaupīsiet sev nervus un naudu, kā arī nepatikšanas !!!

Ivars.

I

Mamma 12.01.2009

Ka mes varam zinat ka ta ir taisniba. varbut tu esi konkurents un speciali nomelno cilveku - sini lapa biezi ta dara.

K Krista 07.05.2009

Savukārt es varu tikai piebilst, ka pasūtījumu veicu 2006. I ceturksnī, pretī saņemot solījumu preci saņemt 3 mēnešu laikā. Tā, nu, galarezultātā pie kārotajām mēbelēm tiku pēc gada. Ar to vis nebeidzās mans stāsts. Izrādījās, ka viena no mēbelēm izrādījās abzolūti neīstā. Tā, nu, gaidīju vēl pāris mēnešus. Neraizējieties, 2 gadu laikā šī kompānija ar pasūtījuma nogādi pircējam tiek galā :)
P.S. Lieki piebilst, ka pēdējā mēbele, kā izrādījās, bija brāķis, ko konstatēju, mājās izsaiņojot no neskaitāmajiem saiņiem. Zvanīts tika Sello Mēbelēm, izklāstot situāciju - pretī saņēmu šolījumu atgādāt pie manis skādes vērtētāju - ekspertu, kas novērsīs defektus, BET - nekā! Beigās piemālēju pati. Lai Jums tā negadās!

E Evija 18.05.2009

Esmu vairākas reizes iegādājusies šajā veikalā mēbeles, un varu tikai pateikt pašus labākos vārdus. Pasūtījumu pieņēma pati īpašniece, biju pārsteigta par idejām ko profesionāls mēbeļnieks var pasniegt. Pārsteidza arī tas, ka pati īpašniece kā dizainere sniedza daudz interesantu ideju mājas interjerā, darbs netika ieskaitīts cenā, laiks kas tika veltīts pie mana pasūtījuma bija liels, lūk tādai attieksmei būtu jābūt no katra mēbeļu veikala. Daudzos veikalos par vienu izbraukumu prasa 20-30 Ls. Un tas tikai par vienu izbraukumu, bet te brauca vairākas reizes, jo strādāts bija ļoti rūpīgi. Pasūtījums atnāca laikā, mēbeļu pasūtījums tika veikts pareizs pēc mūsu kopējām skicēm. Es pieļauju, kādam vienkārši ir nepaveicies, bet tas ir tīri cilvēcīgi, jo ne vienmēr uzņēmums var garantēt visu. Viens ir kas pasūta, otrs kas ražo un trešais kas piegādā, ķēde ir pārāk gara, viss var gadīties, valsts no kurienes nāk šīs mēbeles Indonēzija arī ir ar savām darba manierēm, un tas ir saprotams. Iesaku, ja vēlaties labu rezultātu, apņemieties ar pacietību, un viss būs labi!