Selkirk Rex - Laima Berģe

Selkirk Rex no Laimas Berģes, audzētava Curly Creek, klubs Felimur
Iegādājoties kaķēnu, pieļāvu sekojošas kļūdas:
1. Parakstīju līgumu ar kaķenes saimnieci un savu eksemplāru atstāju viņai, jo saimniece solīja, ka samainīs to pret ciltsrakstiem un atsūtīs to pa pastu. Tas netika izdarīts.
2. Pirkšanas līgumā ir punkts, kas nosaka, ka pircējs ņem kaķēnu, tādu, „kāds tas ir”. Ja es varētu atgriezties pagātnē, es noteikti būtu paņēmusi līdzi cilvēku, kas kaut ko saprot no kaķiem un arī vetārstu.
3. Nopirktajam runcītim bija ausu ērce, blusas, tārpi, šķībs ilknis, kuru nācās izraut, viena oliņa vēdera dobumā. Ja es varētu atgriezties pagātnē:
• es būtu izolējusi mazuli no kaķa, kas man jau bija mājās un kurš tika aplipināts;
• ik reizi, apmeklējot vetārstu, es būtu pieprasījusi detalizētu medicīnisko izrakstu, ko nekavējoties būtu iesniegusi klubā un kaķenes saimniecei. Šos izrakstus es savācu tikai pēc tam.
Esiet prātīgi, krājiet papīrus un informējiet klubu. Jūsu mazulis noteikti būs skaists un vesels, bet, lai sirds būtu mierīga, mācieties no manām kļūdām. Par naudu veselību nopirkt nevar, bet es būtu varējusi pieprasīt kaķenes saimniecei atmaksu par neskaitāmajiem vetārstu apmeklējumiem un cenas starpību starp izstādes eksemplāru un slimo [slēpt]@inbox.lv

I Ieva 28.10.2008

Šī audzētāja vairs ar kaķiem nenodarbojas!
Mums kaķis arī ir no viņas, bet paldies dievam viss kārtībā.
Savus kaķus, vismaz daļu no tiem, Laima ir pārdevusi citiem audzētājiem.
Likās tik jauks cilvēks, bet redz kā var izdarīties!

L Laima 02.12.2008

Būtu es zinājusi, kam pārdodu, nepārdotu!
1. Man netika uzrādīts neviens vetārsta izsniegts dokuments, ne oirms ne arī pēc tam.
2. Kaķēnam bija visi zobi un ideāls sakodiens - es uz kaķēnu liku lielas cerības, par to mēs runājās arī pārdošanas brīdī.
3. Par ērcēm ausīs un blusām - maniem kaķiem nav ērču ausīs un blusu arī nav - nevienam. Vai jūs domājat, ka es izstādēs visus uzpērku, gan vetārstus vetkontrolē, gan tiesnešus, kurš apskata kaķi? Un tad, kad braucāt pakaļ kaķēnam, blusas bija tik gudras, ka neatklāja sevi!
4. Uz pārdošanas brīdi kaķēnam bija abi sēklinieki, tā mēdz gadīties, ka viens sēklinieks var ieslīdēt vēdera dobumā - visi audzētāji to var apstiprināt. Un pārdošanas brīdī es lūdzu, ka, ja nu gadījumā izdomās kaķēnu kastrēt, tad lai iepriekš paziņo man. es par kastrāciju uzzināju tikai pēc kastrācijas. Runcītim vēl nebija gads, tas sēklinieks tā pat kā ieslīdēja vēderā pēc kāda laika varēja iazslīdēt atpakaļ, diemžēl, bet tā gadās.

Un Elza, vai tad naudu neprasījāt (bet es būtu varējusi pieprasīt kaķenes saimniecei atmaksu par neskaitāmajiem vetārstu apmeklējumiem). Tikai kad es paprasīju vetārstu slēdienus sākās draudi. Es esmu saglabājusi visas mūsu sarakstes vēstules.

man kaķu audzēšana nekad nav bijis bizness, tas ir hobijs. tas ka man pašai vairs nav kaķu, nenozīmē, ka es nenodarbojos ar audzēšanu. Arī audzētava manir reģistrēta. Nekad es nevienam nepārdotu slimu kaķēnu, kaut vai tik banāla iemesla dēļ, ka Latvija ir pārāk maza un man mani kaķi un reputācija ir dārga, tāpēc, ka tā ir sirdslieta. Ne velti es izmācījos par veterinārfeldšeri.

Tā lūk! Es piedāvāju - vediet kaķenu atpakaļ pie manis! Ko es saņēmu pretī - plikus apvainojumus un tikai.

E Esirlila 05.09.2019

Es ļoti jūtu lidzi Jums, un Jusu pārdzīvojumiem! Ļoti!
Ceru visas cīņas izcīnītas un nu ir miers mājās.