www.sudzibas.lv Seliz SIA Prosperity Rēķinu nemaksāšana

Seliz SIA Prosperity - Rēķinu nemaksāšana

Mūsu uzņēmums SIA "RIPO SERVISS" 27.10.2017. veica SIA "SELIZ prosperity" kravas mašīnas un piekabes remontu. Rēķins par veiktajiem darbiem noteiktajā termiņā netika samaksāts. Pēc vairākkārtējiem atgādinājumiem SELIZ prosperity sāka atsaukties uz it kā nekvalitatīvi veiktu remontu vienā no pozīcijām (neliela daļa no kopējā rēķina). Veikt atkārtotu diagnostiku un, ja nepieciešams, bezmaksas garantijas remontu, SELIZ prosperity atteicās.

Pēc mūsu jurista iesaistes, SELIZ prosperity izvirzīja pretēju pretenziju, vienpusēji samazinot izrakstītā rēķina summu par citā servisā veiktā remonta izmaksām. Tika apgalvots, ka šajā remontā it kā esot novērstas mūsu veiktā remonta radītās problēmas. Otra servisa rēķins pretenzijai nebija pievienots, tāpēc radās aizdomas un neoficiāli noskaidrojām, ka otrā servisā veiktie remontdarbi nav saistīti ar mūsu veikto remontu. Atkārtoti iesaistījām juristu, un ar divu mēnešu novēlošanos SELIZ prosperity pārskaitīja nelielu daļu no rēķina summas, kas bija samazināta par otrā servisā veiktā remonta izmaksām. Šāda pieeja ir pilnīgi aplama, jo sanāk, ka mēs esam finansējuši viņu mašīnas remontu, turklāt ne tikai attiecībā uz darbiem, ko paši veicām, bet arī attiecībā uz papildus darbiem, kas tika veikti otrā servisā.

Jāpiebilst, ka šī nav vienīgā epizode, kad uzņēmuma īpašnieki/pilnvarotās personas Oļesja Ščerbakova un Sergejs Ščerbakovs nekārto savas saistības. Iepriekš veicām remontu Sergeja Ščerbakova uzņēmumam I&S Service Station. Arī šajā epizodē rēķina apmaksa ilgstoši netika veikta atsaucoties uz it kā nekvalitatīvi veiktu remontu. Vēlāk izrādījās, ka nekādu problēmu nav bijis - rēķinu apmaksāja, lai varētu noslēgt remonta līgumu ar SELIZ prosperity. Tātad saistību nekārtošana ir šo personu biznesa modeļa neatņemama sastāvdaļa.

Lai gan summa nav pārāk liela, lietu plānojam nodot tiesai. Nav normāli, ka uzņēmējdarbības vidē joprojām aktīvi darbojas šādi krāpnieciski elementi.

I

Работяга 12.01.2018

Ja, piesaistiet juristus iesudziet tiesa, un jusu bremzu klicus atmaksas, pardos mikrovilnu krasni no majam un samaksas par darbu...