www.sudzibas.lv seline.lv nekvalatatīvi apavi

seline.lv - nekvalatatīvi apavi

Seline.lv mani piesaistīja ar krāsainajiem apaviem. Pirmais mans pirkums bija ielas apavi. Kādu mēnesi panēsāju un apaviem atlīmējās zole, kura vēl saplīsa vairākās vietās. Noriskēju un uz vasaru pasūtīju balerīnkurpītes. Šodien atklāju, ka atkal apavi ir nekvalitatīvi, jo kārtējo reizi zole ļoti "skaisti" ieplīsa. Varbūt es kko neesmu sapratusi un seline.lv piedāvā apavus, kurus var uzvilkt tikai smukumam, bet ne ikdienai, tikai tad to vajadzēja strikti norādīt pie apavu aprakstu. Summa ir neadekvāti augsta priekš tādiem apaviem, jo kvalitāte ir vairāk nekā apšaubāma.

T ToAgnese 02.07.2011

Droši vien tu biji nopirkusi miroņiem domātos apavus. Gadās arī tā.

J jānis 02.07.2011

Varbūt tās domātas tikai vienreiz lietošanai? Pēdējā gaitā...

K Katrīna 06.07.2011

sūdziba PTAC lai atgriež naudu

Z Zane 28.07.2011

Piekritu, ari es pāris reizes esmu i-neta redzējusi seline.lv preces, bet ta bija sagadijies, ka man bija tada iespēja apskatit Seline.lv veikaliņu, teikšu godīgi tur jau uzreiz vareja redzet kada kvalitāte apaviem un, kad garu mūžu viņi neizvilks!

S seline.lv 08.08.2011

Pateicamies par komentāru, katrs Jūsu vārds un atsauksme ir ļoti svarīgi mums, lai mēs pilnveidotos un piedāvātu Latvijas dāmām tikai labas kvalitātes apavus. Saņemot šos apavus mūsu nolitavā tie vizuāli ir ideālā stāvoklī.Ja par kādu no apaviem ir sliktas atsauksmes, mēs nekavējoties šo modeli izņemam no aprites. Tā kā lūdzu turpmāk mūs informējiet par šāda veida ķibelēm ar apaviem, un Jums tiks nekavējoties atgriezta nauda vai bojātie apavi tiks samianīti pret cirtu preci.
SIA 7 LINES valdes locekle
Kristīne Krastiņa
t.20018655

S Sergey 08.08.2011

Murgs!!!...

I Ieva 02.09.2011

Par Seline apaviem varu pateikt to, ka kvalitate patiešām nav augsta, taču Kristīne bez iebildumiem samaina pret citu pāri, ja radušās problēmas. Attieksme saprotoša. Esmu iepirkusies, un, domāju, ka iepirkšos vēl:)

A Anita 11.10.2011

Apavi ir galigi su...pasutiju roza zabakus...atnaca ar ziliem plekiem...pec otras reizas saplisa zole...

M madara 13.10.2011

mani zabaciji pec 5 nedeljam atlimejas :(

I Inga 13.10.2011

Uzskatu, ka seline.lv apaviem nav nekāda vaina. Iepirkos tur un esmu apmierināta.
P.S Jebkuram veikalam gadās arī brāķi, ar to ir jārēķinās, nekas šajā pasaulē nav ideāls.

Z Zane 04.11.2011

Sveiki, arī es pasūtīju zābakus no seline.lv . Atnāca vienu izmēru par lielu, nosūtīju atpakaļ. 2 nedēļas klusums, neviens neko neraksta, nezvana. Uzrakstīju pati uz seline.lv epastu. Atbildēja, ka tādu apavu šobrīd neesot un piedāvāja atsūtīt atpakaļ naudiņu uz kontu. Aizsūtu savu kontu, bet atkal kādu nedēļu klusums. Atkal pati rakstu un jautāju kādēļ tā. Sāk mani konkrēti "čakarēt", neatbildēt uz e-pasta vēstulēm, raksta, ka neesot mana iesnieguma.
Tātad esmu zaudējusi savu naudu, laiku.
Nevaru vairs izturēt, liekas, ka tur strādā un atbild 10 gadīgi bērni..
Neko labu šobrīd nevaru pateikt.!!

S Santa 14.11.2011

Milas meitenes ko Jus gribat, lai pa 15 Ls apavi butu labas kvalitates? Nu ta nemedz but, protams var iegadaties ari dargus un tie var saplist jau nakamaja reize, bet piekritisiet, ka ta medz gadities reti. Padomajiet tak ar galvu pirms sudzaties, kada cena tada kvalitate. Patreiz cilveki ir palikusi izlepusi, noperk kadu lietu par santimiem un pec tam sudzas - arprac kada kvalitate.