www.sudzibas.lv Sēlijas enerģīja SIA Santehnikas darbu kvalitāte

Sēlijas enerģīja SIA - Santehnikas darbu kvalitāte

Vēlos brīdināt nākamos patērētājus, kuri vēlas izvēlēties šī uzņēmuma pakalpojumus!
Saistībā ar šo uzņēmumu, man un manai ģimenei ir vissliktākās atmiņas, un neiesaku citiem izvēlēties viņu pakalpojumus.
Rekonsturējot ģimenes māju, mums radās nepieciešamība pēc santehniķa pakalpojumiem. Konsultējoties ar esošajiem celtniekiem, kuru darbs mums mazāk/vairāk apmierināja, izvēlējāmies Sēlijas Enerģijas SIA pakalpojumus.
Celtniecības gaitā, šis uzņēmums mums ievilka santehnikas sistēmu (trubas, filtrus, u.c.). Pirmkārt, izvikltās trubas izrādijās 50 cm par zemu, jo atbraukušie "profesionāļi" nebija ierēķinājuši melno grīdu. Līdz ar to nācās plēst nost flīzes, lai paceltu augstāk trubas, kas iziet no vannas, dušas, poda, u.c. Tas vēl būtu sīkums, jo ar Sēlijas Enerģija SIA vadītāju vienojāmies par maksājamās summas samazinājumu.
Nākamie podi sākās, kad tika likta pievienotā santehnika. Dušas kabīne tika saskrāpēta, vannas aizsedzošā priekša netika piestiprināta, bet vienkārši pielikta, un, protams, uz iebildumiem, ka ir apskrāpēta santehnika, attaisnojums bija, ka tas ir noticis vedot.
Negribu pat pieminēt to, ka mums tika iesmērēts ūdens filtrs virtuvei (ar krānu), kuru solijās pielikt un teica, ka vietas pietiks, bet beigās izrādijās, ka tam nav vietas zem izlietnes. Protams, atpakaļ preci nepieņēma. Plus internetā šo ierīci var nopirkt par 60% lētāk (tā jau ir mūsu vaina).
Ja ar to šis stāsts beigtos, tad es varbūt nerakstītu pirmo reizi sūdzību šajā portālā...
Šobrīd ir pagājis pusotrs mēnesi kopš santehnikas darbi ir pabeigti. Dvieļu apsildāmā truba (caur kuru tek siltais ūdens) vēl aizvien nav redzējusi silto ūdeni... Filtrs, kas tīra ūdeni no centrālā ūdensvada, tek un 2reiz dienā atsaka savu darbību, bet Sēlijas Enerģijas SIA telefona numuri neatbild un ignorē arī mūsu sms...
Ja vēlaties saskarties ar līdzīgiem pigoriem, droši nolīdziet šo uzņēmumu!
Jauku dienu,
Ģirts