Selēna veikals, viss frizieriem - Cietsirdīgi cilvēki

Cietsirdība ir ļoti izplatīta kaite starp mūsu valsts iedzīvotājiem. Te ir tikai viens piemērs kā 2012.gada 6.septembrī "Selēna" veikala darbinieki atteicās palīdzēt normālam cilvēkam, kas pirms tam ir iepircies pie viņiem, un bija ieskrējis baltās dienas laikā (ap 17:00) un palūdzis izsaukt policiju, jo uz ielas viņam uzbruka piedzērušies urlas. Veikala darbiniece kopā ar veikala vadītāju vienkārši izdzina ārā cilvēku, kas bija vērsies pēc palīdzības un aizslēdza durvis.. protams, policiju pat neizsaucot.. Atliek tikai cerēt, ka viņu tuvie nekad nenonāks līdzīgā situācijā un viņiem neatteiks palīdzībā. Cilvēki, būsim cilvēcīgi!

V veiksminiece 07.09.2012

Nevajag pārdzīvot, ticu ka viss nāk atpakaļ, varbūt nākamās būs tieši viņas kas tiks tiem pašiem cilvēkiem nagos :)

N nettle 12.09.2012

Vienīgais uz ko var cerēt, ka Selēnas darbiniekus mocīs sirdsapziņas pārmetumi! Cietsirdība vienmēr ir baiļu, vājuma un gļēvulības rezultāts.