sejas un žokļu ķirurgijas centrs - DZIRCIEMA 20 - HIGIĒNAS TRŪKUMS

LABDIEN, ESMU ĀRSTĒJUSIES VAIRĀKAS REIZES SEJAS ĶIRURGIJAS CENTRĀ, DZIRCIEMA IELĀ 20 - RUNA IR PAR 1 NODAĻAS ĀRSTI DR.I.VASIĻČENKO - VAI TIEŠĀM NO VADĪBAS NEVIENS NESEKO LĪDZ PERSONĀLA HIGIĒNAI? - PIEDODIET, BET VIŅAS KLĀTBŪTNĒ NAV IESPĒJAMS ATRASTIES - NEŽĒLĪGA SVIEDRU SMAKA! - NEJAUŠI GAIDOT PĀRSIEŠANU - DZIRDĒJU RUNĀJAM STUDENTUS :; ATKAL TAMPONI BŪS JĀLIEK DEGUNĀ:!!! VAI TAS IR NORMĀLI?NOVĒROJU, KA CIMDUS NEMAINA PĒC KATRA PACIENTA ! Ja nav personīgā higiēna kāda var būt sterilitāte pret pacientu? - šī nodaļa ir strutu nodaļa!!! DOMĀJAMS, KA SVEICIENS VESELĪBAS INSPEKCIJAI!

°

J Janis.juris.valdis 09.02.2011

Domājams, ka šeit gaidāmi tiesas darbi-šeit ir tada lieta, ka ne mēs katrs varam kontrolēt šos sviedru dziedzerus...Tā ir slimība..:P
Un vel kas...--- Tev visas tiesības savu taisnību tiesā pierādīt-un piedzīt morālo kompensāciju

S senne 10.02.2011

Uz Dzirciema 20 Veselības inspekcija nebrauks, jo esmu dzirdējusi, ka par šo iestādi sūdzības iesniegt nevar.
Tikai brīnos, kāpēc pārējiem var, bet šitiem nevar, atradušies pasaules nabas!!!

A anabella 08.06.2011

У доктора очень плохие жилищные условия, мать воровка и грязнуля, вот и результат. Будте снисходительны.