www.sudzibas.lv S.D.E.Wood SIA; Corner 4YOU, SIA; Dūmkalns Pluss SIA Krāpšana ir izdarīta lielā apmērā un izdarījusi organizēta grupa

AtrisinātaS.D.E.Wood SIA; Corner 4YOU, SIA; Dūmkalns Pluss SIA - Krāpšana ir izdarīta lielā apmērā un izdarījusi organizēta grupa

no Siguldas ir S.D.E. WOOD SIA; CORNER 4YOU, SIA patiesais labuma guvējs un organizētās grupas līderis kopā ar dēvē sevi, par karkasa māju būvniekiem kas spēs jums uzcelt māju no A līdz Z. Nemēģiniet šim cilvēkiem maksāt nekādus avansa maksājumus par darbu vai preci. Ir uzmesti desmitiem uzņēmumu un zaudējuma apmērs sasniedz ap 500 000 EUR.
Ja kāda juridiska persona vai privātpersonā ir cietusi no šim personām, lūgums rakstīt uz epastu [slēpt]@gmail.com. Pievienosim iesniegumu pie tekošās lietas.

(3) 177.pants. Krāpšana
Par krāpšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa, vai ja tā izdarīta, iegūstot narkotiskās, psihotropās, stipri iedarbīgās, indīgās vai radioaktīvās vielas, sprāgstvielas, šaujam­ieročus vai munīciju, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Veronketi 18.11.2023

Izdarīts