www.sudzibas.lv SD 30 SIA Slikts serviss

SD 30 SIA - Slikts serviss

Tika veikti bruģēšanas darbi. Darbi tika uzsākti ar kavēšanos, nevis atrunātajos termiņos. Diemžēl visu laiku vainojot kādu citu un solot tos sākt līdz ko būs iespējams pagāja pāris mēneši, kas būvniecības saspringrajā grafikā ir daudz. Bruģēšanu veica nepārdomāti un nekvalitatīvi, pieļaujot tehnoloģiskas kļūdas materiālu izvēlē un tehnoloģiskajā risinājumā. Pēc tam visā vaino klientu. Savas kļūdas pēc tam nelabo un atstāj visu tā kā ir.

really? 28.11.2019

izklausas gan vairaak peec, klients klasiskais- pasam saja jomaa zinasanu nav,bet fantazija stradaa un tapec ir eksperts un zina ko un ka labak butu jaadara!

N Noboby 28.11.2019

Tad jau sanāk ka nedrīkst rakstīt sūdzību tie cilvēki kuri zin lietas par attiecīgo jomu, ja?

really? 28.11.2019

buutu tads ziniitis,butu ari uzreiz atradis tadus meistarus,kas prot savu darbu,vai ari darba procesa sakuma jau nepilnibas pamaniijis,nevis peec taa!

J Jurijs 28.11.2019

Baigais umņiks atradies, pašam noteikti laika kā spaļi, tad jau noteikti pats varētu stāvēt klāt visu dienu un uz pirkstiem lūrēt. Ā, bet Tev tak nav laika, jo jāraksta debīli komentāri, atvainojos misjē...

T TavsSencis 29.11.2019

Tas, ka klientam nav zināšanu konkrētajā jomā nenozīmē, ka viņš nedrīkst pieprasīt kvalitatīvu pakalpojumu.