SCM LATVIA - Krāpšana,

Nekā laba šajā uzņēmumā nav. Nostrādāju palielu laika posmu. Uznēmums ir ar lielu ražotni, sākotnējs priekštats liela ražotne daudz solījumu labs uzņēmims. Bet nav tā kā liekas, un kā tiek pasniegts darba intervijās. Uznēmumā regulāri ir regulāri naudas izmaksas kavējumi, nekādas sociālās garantijas. Kā arī darba apģērbs tiek vienmēr solīts, bet izsniegts pēc liela termiņa. Kopumā priekštats izklausās labs bet nav tā kā kā to pasniedz darba intervijā vai sludinājumā. Tiek solītas prēmijasdarba gaitās par labirm panākumiem, bet nekad netiek izmaksātas. Ja ir iespēja labāk no darba samaksas atvilks par pārkāpumu naudu nekā izmaksās pienācīgi.
Daudz sakāmā lielāko daļu negatīva par uzņēmumu notekti neiesaku un šis nav tas uzņēmums kur uzturēties.

Papildināts RobertsK1 24.07.2021

Ieteiktu neuzturēties šajā uzņēmumā

R

Good Intentions 25.07.2021

Beidziet taču vienreiz būt tik lētticīgi. Lielāko daļu sūdzību saistība ar darbu ir ap vārdu solija.