www.sudzibas.lv Schadler sadzīves tehnika Maldināšana, krāpšana, fake

Schadler sadzīves tehnika - Maldināšana, krāpšana, fake

Diemžēl izrādās, ka Skaisti uzservētais vācu kvalitātes Brends ir Fake ķīnietis

tautas muļķošana un viltota informācija:

nekas no šī nav patiesība:

''uzņēmumu dibināja 2008. Gadā, grupa vācu inženieru - elektroniķu, kur katrs uz to brīdi bija ar lielu darba pieredzi lielākajos vācu sadzīves tehnikas uzņēmumos'' - tādas grupas nav

''Schadler Test Lab'' - tāds neeksistē

izpildirektors: ''Derih Roshamer'' - tāda persona neeksistē.

Nekur meklētājā šāda schadler nav un nav bijis! Tas ir lv izgudrojums, lai maldinātu tautu, apaksā'tam ir ķīnas mēsls...

R

F Fayct 05.12.2020

Pieljauju tapat ka SCHLOSSER lietuva!

J Janiz Zveijnieks 17.01.2021

Saksim ar to ka tada Schadler zimola Vacija nav. Ta ir vieteja uznemu brand shop lv pasacina vientiesisiem. Schadler ir Kinoesu letais hals ko Brand shop lv SIA velas izdot par vacu brendu.

Z Zane Strode 23.12.2020

Biju iegriezusies tai veikala - tuks pilnigi. Neiesaku uzkerties uz tiem Schadler mesliem.

Z Zane Strode 23.12.2020

Biju saskarusies ar so pseido brendu Schadler. Lielaku meslu uedomaties gruti. Tehnika mulkiem, pratigi cilveki tadiem veikaliem met likumu.

J Janiz Zveijnieks 17.01.2021

Schadler - sinonims - suds un neatguta braka nauda.