www.sudzibas.lv Scenar Esat uzmanīgi un saudzējiet sevi.

Scenar - Esat uzmanīgi un saudzējiet sevi.

Es izbaudīju uz savas ādas, tās bija šaušalīgas sāpes no jostas vietas līdz papēžiem, varbūt es esmu jūtīgs uz svešu lauku iedarbību un tas man ļoti kaitēja, nekad vairs svešu agragātu nelikšu uz savu ķermeni, naudu samaksāju šaušalīgu un pie tā arī palikšu, un atkal nostrādā mārketings, reklāma un vecā dziesma....biju uz gultas un tad nāca brīnums. Saudzējiet sevi un savus tuviniekus.

Z

Z zaans 04.04.2013

smīkņa... Tu esi rupja...scenar-baltic.lv... tieši no šiem pirku, trīs dienas sāpes nerimās, un nevajag slavināt !!!

U uncene 16.07.2013

Dīvains cilvēks. Katrā ziņā nosapņojis, ka bijis kabinetā un kaut ko pircis. Droši vien grūti cilvēkam pašam ar sevi tikt galā, jo runā par svešu lauku iedarbību - te lūk arī ir viņa problēma, jo iedarbība ir ar paša pacienta bioloģiski atgriezenisko saiti. Tātad viņš nepazīst pats sevi un nav mierā ar sevi. Par sāpēm kabinetā? Vēl dīvaināk, jo diez vai kāds no tiem daudziem simtiem cilvēku, kas tiešām ir bijuši kabinetā, varētu apstiprināt "zaans" teikto.

V veltafreimane 17.02.2016

ES pati apmekleju sadu kabinetu. Man sapeja kajas ,nevareju gulet. Tagad viss ir kartiba.