ScaffoldX Nils Siliņš - Krāpšana

Sākotnēji viss bija kārtībā, aprīļa mēnesī alga tika izmaksāta, 16. Datums ir noteikts kā algas diena. 10. Jūnijā es aizgāju no darba. 16.06. (piektdiena) gaidīju algu, uzrakstīju priekšniekam Nilam siliņam jautājot cikos tiks ieskaitīta nauda, uz to tika atbildēts, ka tā jau ir izsūtīta caur ''paysera'' (aprīļa alga tika sūtīta no normāla konta nevis paysera, kas jau likās dīvaini) . Pirmdienas rītā uzrakstīju Nilam, ka alga vēl joprojām nav ienākusi, viņa atbilde bija, ka vajadzēja jau ienākt un, ka visiem tiek samaksāts. Otrdien pēc prasīšanas, lai pārbauda vai kaut kas ar payseru nav noticis un piedāvājuma aizbraukt uz offisu un saņemt naudu tur, kontā ienāca 150eur (algai bija jābūt 765eur) , kad pajautāju kad ienāks pārējā nauda, atbilde bija ''pirmdien''. 26.06. (pirmdiena) rakstīju Nilam vēlreiz, kas notiek un kāpēc nav naudas, atbildi nesaņēmu. Nākamajā dienā viņš uzraksta, ka nauda ienāca, bet nekas nav ienācis. Pēc tam īsziņas tika ignorētas. 28.06. (trešdiena) ienāca vēl 100eur, uz īsziņām par to, kur ir pārējā nauda, kārtējo reizi tiku noignorēts. Šis gadījums nav noticis tikai ar mani, bet arī ar vēl vismaz 3 maniem kolēģiem un dažiem no viņiem netika izmaksāta daudz lielāka alga kā man. Uzmanieties no šī cilvēka un neiekrītiet. Pievienoju arī sarakstes ar šo cilvēku.

_

_ _anonims_ 03.07.2023

kontaktinformācija

R ruslim 04.07.2023

всем салам. кто знает точные цыфры нила силиньша пишите мне. а если есть ропажский адресс то тем более. ПРОСТО БРАТВА УЖЕ В РОПАЖАХ ДЕЖУРИТ. НУЖНЫ ТОЧНЫЕ ЦЫФРЫ ИЛИ ПРИМЕРНОЕ МЕСТО ЕГО . ГДЕ ОН ДНЕМ ХОТЯБЫ ЧАСИК ВИСНЕТ. ДАЛЬШЕ УЖЕ МЫ ВСЕХ ОПОВЕСТИМ КУДА ПОДЬЕХАТЬ И ЧТО С НИМ ДАЛЬШЕ ДЕЛАТЬ. ТУТ ПРОСТО ПАЦАНЫ ЕГО УЖЕ ПОСТАВИЛИ КАК ЖЕЛАЮЩЕГО ПОРАБОТАТЬ МАЛЬЧИКОМ ПО ВЫЗОВУ. ТАМ ОН УЖЕ ДОЛЖЕН ЗА ТО ЧТО НЕ ВЫХОДИТ НА РАБОТУ. А ТАК ВАРИАНТОВ МАССА. НАМ ДАЖЕ НЕНАДО ТОГО ЧТО ОН КИНУЛ. ПРОФЕССИЯ У НЕГО БУДЕТ ОСОБЕННАЯ ТИПЕРЬ . В ОЧЕРЕДЬ НА ОБОССАТЬ ТОЖЕ ЛЮДЕЙ МАССА

_ _anonims_ 09.08.2023

25728647
diemžēl, adrese nav zināma

S [email protected] 27.08.2023

Es nenoviena neslēpjos.Es paats nēsmu parāda necenta.
Visiem cilvēkiem tiek samaksāts ,pēc padarīta darba objēktā.
Visiem cilvēkiem mans Nr pieejams.