www.sudzibas.lv Šautuves "Trāpītava" klientu apkalpošana Nevēlēšanās (nespēja?) risināt domstarpības par iespējamu sliktu klientu apkalpošanu

Šautuves "Trāpītava" klientu apkalpošana - Nevēlēšanās (nespēja?) risināt domstarpības par iespējamu sliktu klientu apkalpošanu

Man 36 gadi. Savai sievai uz vārda dienu vēlējos uzdāvināt aktivitāti šautuvē, atradu lokācijas ziņā ērtāko variantu šautuvi Trāpītava un uz norādīto numuru pieteicu laiku, kuru darbinieks vīrieša balsī akceptēja uz plkst. 12: 00 sievas vārda dienas datumā. Pēc 4 dienām, kad aizbraucām uz šautuvi 11: 50, nesapratām, kā pareizi objektā ar savu auto iebraukt un uzzvanījām uz to pašu numuru, kur šoreiz atbildēja sieviete un teica, ka rezervācija ir citā laikā, nekā mēs piebraucām (2 h vēlāk uz 14: 00) . Šādai rezervācijai šajā sarunā es nepiekritu un uz to sieviete apgalvoja, ka visas telefonu sarunas tiekot ierakstītas un es esmu kļūdījies. Es nepiekritu, jo attiecīgajā datumā droši zināju jau iepriekš, ka pēc šautuves, kas būtu 12: 00-13: 00 man ir svarīga sapulce plkst. 14: 00: to salīdzināju ar savā plānotājā ierakstīto, kad pirmajā reizē pieteicu laiku vīrietim uz 12: 00, lai paspētu pēc tam uz sapulci 14: 00. Sarunā ar sievieti izteicu, ka es vēlos, lai šo ierakstu sagatavo un es zvanīšu vēlreiz. Kad piezvanīju vēlreiz, man atkal atbildēja vīrieša balss un pavēstīja, ka ieraksti regulāri tiekot dzēsti, jo firmu sazvana intensīvi daudz zvani katru dienu. Uz manu lūgumu noskaidrot sievietes rīcības iemeslus, vīrieša balss neizrādīja sapratni, pretimnākšanu vai atvainošanos, bet gan izteica nevēlēšanos palīdzēt un neapmierinātību par to, ka ja man ir iebildumi, tad man esot pašam jānodrošina ieraksts, kurā dzirdams par plkst. 12: 00 un man piemēroto laiku, tādējādi pierādot sievietes darba nekompetenci.

Rezultātā izgāzās vārda dienas pārsteigums sievai, kas mani kā šīs firmas potenciālo klientu ļoti apbēdināja un skāra emocionāli! Firmai, kas apkalpo klientu pieteikumus telefoniski, būtu šajā situācijā jābūt pretimnākošai un gadījumā, kad ieraksts nav saglabājies, vismaz jāapstiprina, ka kolēģu lokā notiks saruna ar sievieti par attiecīgo starpgadījumu, ja ne kaut vai jāatvainojas par starpgadījumu.

R