Saulkrastu gardumi - Slikts serviss

Tika veikts klātienē pasūtījums (trešdien, maijs) pie jaunas darbinieces (gaišmate) , kas bija laipna un akurāta-informāciju precizēja un ieteica labas idejas. Ceturtdien devos precizēt detaļas un atkal sastapu patīkamo darbinieci. Tomēr, kad bija jāizņem piektdien pasūtījums, tad diemžēl bija jau cita darbiniece (gaišmate ar brillītēm) . Ļoti liels sarūgtinājums - nav informācijas par pasūtījumu, neko nezinot, vai vispār to veicāt? Intonācija uzbrūkošā un asa, kad aicināju vēlreiz apskatīties, varbūt tomēr atrodas. Pasūtījums tomēr atradās, bet piedodiet tika zem deguna nobubināts, ka Knapi sadzirdēt varēja. Ļoti žēl, ka tik gardam, ideju patstāvīgā attīstībā esošam uzņēmumam ir šāda darbiniece. Gadījās vēlreiz šī pati darbiniece un atkal bija asa - atdzīstu tās bija dienas beigās un 10 min. Pirms slēgšanas, bet atkal atrodas, ko pateikt - vai neprotu pazvanīt, tad nebūs ceptuvē jānāk un lai domāju ātri, citādi tūlīt būs ciet. Pieklājība un laipnība ir sveša šai darbiniecei.

M

Komentāri (1)

I Imis_Saulkrasti 05.02.2023

Saulkrastu gardumi vārdā atvainojamies par negatīvo pieredzi. Konkrētā darbiniece ir atbrīvota no darba pienākumiem vairāku līdzīgu sūdzību dēļ.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes