www.sudzibas.lv Saules sēta skopie un rupjie ēdinātāji

Saules sēta - skopie un rupjie ēdinātāji

Viesu nams "Saules sēta" Viļānu novadā, Dekšāres pagastā, "Lazdeniekos" ir ļoti skaists un liels viesu nams. Kā radīts svinēt kāzas! Bet vilšanās sagādāja klātie galdi un personāla attieksme!
CENA NEATBILST KVALITĀTEI UN KVANTITĀTEI!
Ļoti knapi uzklāti galdi - tā vien liekas, ka daļa ēdiena tika aiznesta mājās... Samaksājām diezgan labu naudiņu, bet uz galda bija pārsvarā zaļi burkāni visos salātos un ļoti maz tas, ko sūtījām. Viesiem siltajiem ēdieniem nebija papildporciju, nekas nepalika pāri. Tikai briesmīgā otrās dienas soļanka - baltās desas aplietas ar ūdeni un pielikti marinēti gurķi + dažas olīves ar kauliņiem! Un kafija - tas jau ir īpašs stāsts. Lai gan mūsu viesi kafiju nedzēra tik daudz, cik bija paredzēts, tomēr mums paprasīja papildus piemaksu. Un apkalpoja ne īpaši laipni un viesmīlīgi. Vai tas ir iespējams, ka uz visu viesu namu ir tikai 1 korķviļķis?
Šis atgadījums liks būt uzmanīgiem ar nepazīstamiem viesu namiem!

G

I Inga.Inga 24.06.2013

bijusha saimniece Inka Ivanova-duda-svilane bija iiiiiiiiiiiista RRRRagana!!!

varbut tur ir kada aura nelaba, jo inkai bija draugi burvji !!!

attieksme pret darbiniekiem bija ka pret LOPIEM !!!

L Lindaqqqq1 01.06.2017

M Maris un Liene 08.07.2018

Gribu padalīties savā pieredzē par viesu namu Saulesseta, Mēs 02.06.2018 nosvinējām savas kāzas viesu namā Saules sēta. Esam ļoooti ļooti apmierināti gan ar vietu, gan ar apkārtni, gan ar piedāvājumu un arī ar ēdināšanu. Ēdienkartes piedāvājums bija diezgan plašs un ļoti garšīgs un pavisam labi atbilstošs izcenojumam. Nevaram tiešām teikt nevienu sliktu vārdu par saimniekiem, par vietu, par darbiniekiem un par ēdināšanu. Viss bija sarūpēts un pagatavots pēc labākās sirdsapziņas un visiem viss garšoja. Mūsu viesu starpā bija arī daudzi ārzemnieki, arī viņi visi bija sajūsmā par gardajām maltītēm.. Es tiešām iesaku šo viesu namu no sirds. Mūsu kāzās bija ap 94 cilvēkiem un tad visiem vietas pietika atliku likām.. gan kur sēdēt pie galda, gan izdejoties uz nebēdu un spēlēt dažādas spēles... Arī nākamā dienā pavadījām jauku dienu, izmantojot Saules setas jauko pirti ar baseinu un arī dīķi, kur varēja atvēsināties pēc pirtiņas. Tāpat daudzi viesi izmantoja lapeni,kur jauki pasēdēt ar glāzi vīna un brokastu gardumiem svaigā gaisā ;) Saimnieki tiešām bija atsaucīgi un draudzīgi. Mēs iesakām visiem šo jauko viesu namu.. Mēs šo viesu namu izvēlējāmies no vairāk kā 30 .. šis uzvarēja ar savu burvīgo apkārtni, ainavām, labo ēdienkarti un izvēli, kā arī pie katras detaļas šajā viesu namā ir piedomāts, viss ir gaumīgs, interesants un mājīgs.. Es noteikti gribu atkal kādreiz atgriezties šajā viesu namā uz kādām svinībām vai vienkārši pavadīt jauku nedēļas nogali... Tiešām no sirds un silti iesaku šoi vietu :) :) Noteikti nenožēlosiet :) Un saimniekeim vēlreiz saku lielu paldies

K kikky 08.07.2019

Pilnīgi piekrītu. Bijām kāzās Saules sētā un darbinieki ļoti nelaipni.Liela nauda bija samaksāta, bet kāzu svinētājiem vajadzēja sēdēt ārā un vēl lietū!

S saulesseta123 13.07.2019

Jus noirējāt viesu māju līdz 14.00, Telpas atbrīvojāt 15.00.(papildus maksa nebija iekasēta). personālam ir savas gimenes un savi plāni, neierobežoti strādāt nevar, jo iepriekš nebija sarunāts. saklājām Jums galdus lapenē blakus. Jūs palikāt līdz 19.00(maksa netika iekaseta)atlāvām Jums puškot viesumaju jau divas dienas iepriekš iedota atslēga līgavainim (maksa papildus netika iekasēta). negribās par to diskutēt, bet ja Jūs iesākāt. sanēmām pretī cieminus kuri nemācēja uzvesties, pievēma gulvietas un piecurāja matračus. jāpērk jauni. Tad var būt Jums neliksies tik barga nauda ko Jūs samaksājāt. www.saules-seta.lv kolektivs

K Kristīna Rubina 22.09.2019

Es savas kāzas "Saules sētā" svinēju 31.08.2019. Viesu namu izvēlējāmies tikai tāpēc lai varētu izguldināt visus viesus. Nevaru spriest par viesu numuriņiem, bet jaunlaulāto numurs ir drausmīgs. Domāju ka publiskajā namā ir tīrāks. Tillā gūtas pārvalks vienos pleķos, gribējās savus palagus. Paklājs ļoti, ļoti netīrs. Sen bij laiks nomainīt. Duša protams salauzta. Par to visu maksājām 1200.00 EUR + PVN 12%.
Mēs palasījām atsauksmes un gribējām savu ēdinātāju par 18 EUR uz 2 dienām, bet mums neatļāva.
Ēdienkarti pētījām ilgi lai izvēlētos pašu labāko. Tā kā divas meitas ir pārtikas tehnologi tad uzreiz pamanīja, ka ar sastāvdaļām salātos nav gluži labi. Turklāt nekam nebija norādīts svars vai gab. Aukstais galds + siltais mums izmaksāja 29,60 EUR. + 180.00 EUR apkalpošana bez PVN. Ja uz galda nebūtu mūsu dekorāciju, ziedu, sveču, lukturu, dāvaniņas viesiem, tad galds būtu gandrīz tukš. Aukstais galds bij knaps, knaps. Gaļas ruletītes un šķiņķis uz šķīvjiem ar skaitu. Par silto pat kauns atcerēties. Kartupeļus izvēlējāmies cepeškrāsnī ceptus, domāju ka tie būs vārīti un cepeškrāsnī apcepti (sabrūnināti). Kartupeļi bij cepeškrāsnī sažāvētas kartupeļu daiviņas (praktiski ļoti sīkstas). Rūgtākai bij tas ka visiem nepietika jo izrādījās ka katram ir cenā iekļauta 1 kotlete un viena karbonāde un 1 kartupelis uz cilvēku. Vēlāk arī noskaidrojām ka pārtiku pavārītie uz vietas tik uzsilda, bet viss tiek pasūtīts veikalā Viļānos. (Krievu bizness kupila i pradala). Es gribēju viesus pārsteigt ar Latgales kāzu bagātajiem galdiem, bet dabūju daudz, daudz sliktāku nekā vienkāršā ēdnīcā. Sākumā negribēju neko rakstīt un aizmirst savu rūgto pieredzi un vilšanos, bet prom braucot konstatēju, ka ir nozagtas man daļa dāvāto ziedu. Tas ir daudz sāpīgāk par "lēto" galdu un mistiski pazudušajām alkohola pudelēm. Dāvanas ir svēta lieta.
Mans ieteikums: plānojat kāzas laicīgi, lasiet, meklējat atsauksmes. Ja ir vismazākās aizdomas, meklējat citu vietu, kāzas ir 1 reizi mūžā un tās jūsu viesiem paliks atmiņā uz ilgu laiku. Par lētajiem ēdieniem vainos jūs kā skopuļus jo neviens nezinās cik patiesībā jūs tērējāt par katru cilvēku.

M mehs 28.11.2019

Nekādā gadījumā neiesaku. Cena absolūti neatbilstoša ne ēdiena kvalitātei, ne viesu nama stāvoklim.. es atvainojos, prasīt 31€+PVN par saldētiem dārzeņiem, majonēzes jūru un bezgaumīgu ēdienkarti nav adekvāti prasīt pat Pierīgā... kāzu otrajā dienā jau plkst 13:00 dzen ārā, mičošanas laikā nekur nav redzēts, ka nenomaina traukus.. uzmanieties un rūpīgi sekojiet līdzi PVN un pieprasiet kārtīgas pavadzīmes no šī krāpnieku kantora...