www.sudzibas.lv Saules Ciems, Kadaga Maldinoša informācija

Saules Ciems, Kadaga - Maldinoša informācija

Neiesaku ielaisties jebkādos darījumos ar šo kompāniju!
Viņi melo par pārdodamo zemesgabalu patieso stāvokli. Apgalvo, ka zemesgabali neapplūstot, bet aptaujājot kaimiņus izrādās, ka tās pļavas izsenis ir aplūstošajā teritorijā! Gruntsūdeņu līmenis ir ļoti augsts līdz ar to par privātmāju varat aizmirst - sanāks tikai vasaras mājiņa vai pirtiņa. Pēc lietavām bez gumijas zābakiem tur nerādīties un neklausieties pasakas par to, ka aizsargvalnis pasargās 100% no applūšanas, vai to ka ir uzstādīta sūkņu stacija (ādažu pašvaldībā teica, ka stacija ir, bet pats sūknis tika nozagts) .
Tas, ka viņi izliekas par pilnīgiem idiotiem, kas neko nezin par gruntīm vai novada attīstības plāniem top skaidrs jau pirmajā tikšanās reizē, tāpēc kārtīgi izpētiet visu paši, gan par poligona darbībām nākotnē, gan arī plānoto izgāstuvi turpat cīruļu un apogu ielas pusē.

Ja izlemjat riskēt un pirkt gabalus, kas atrodas dzilnu ielā jāņem vērā, ka viņi visi atrodas vienā lielā purvā, turklāt ceļš pašiem jāizbūvē, jo "attīstītājs" nav ieinteresēts savest kārtībā pat cīruļu ielu. Kā arī neuzķeraties uz apgalvojumiem, ka zemesgabalus izķer milzu ātruma (ejiet pie apkārtējiem viņi zin pastāstīt pa patieso situāciju) un šogad jau nākamie kaimiņi sāks būvēties (ņemšanās ar būvvaldi vien aizņems ~7 mēnešus) , realitātē tie gabali stāv jau kopš krājbankas kraha un patiesā interese nav tik liela kā viņi to mālē savā mājas lapā.

Esiet uzmanīgi!

Komentāri (5)

A Alise123456789 16.04.2018

Par ūdeni piekrītu, biju tur vairākkārt arī pēc siltajām 3 dienām ūdens nebija sasūcies. Tos Dzilnu ielas gabalus, kas iet gar grāvi nebija iespējams izstaigāt bez gumpeļiem.
kad jautāju par gruntīm, teicās neko nezinot, šaubos ka tā pa tiesi ir citādi cenas nebūtu zem kadastra vērtības. par to ka sūknis nozagts arī uzzināju tikai zvanot uz pašvaldību :D

Visvairāk šokēja paša pārdevēja attieksme.
Bijām gatavi pirkt, iepriekšējā dienā(ceturtdiena) zvanīju ap četriem pēcpusdienā, nākamajā dienā aizbraucu parakstīt rokasnaudas līgumu, paziņoja, ka kāds cits tieši pēc mana zvana esot atbraucis un rezervējis manis gribēto gabalu, pārzvanīt un pateikt, ka kāds rezervēja jau nevarēja. Neko darīt (piektdienā) rezervēju citu gabalu ar norunu, ka līdz pirmdienai varu lauzt līgumu. Pa brīvdienām sekoju līdzi mājaslapā ieliktajai informācijai. Lieki piebilst, ka manis rezervēto gabalu tai pat dienā atzīmēja, kā rezervētu, bet tas, kuru es sākotnēji gribēju netika atzīmēts, kā rezervēts jau 5 dienas! Pirmdienā aizgāju lauzt līgumu, jo bija sajūta, ka reāli čakarē mani. Vēlreiz pārjautāju par sākotnēji interesējošā gabala stāvokli, atkal atbilde, ka esot rezervēts. Nākamās dienas vakarā(otrdienā) atkal ss.com ir ielikts sludinājums kur pārdod mani interesējošais gabals. Trešdien zvanīju pārdevējai un jautāju, kas par lietu. Vēl joprojām apgalvoja, ka par to gabalu varēs pateikt pirmdienā(16.04). Šodien sēžu, gaidu zvanu, bet atkal jau klusums.

Ļoti neētiska un negodīga attieksme, ja reiz pasaka, ka rezervācija notiek TIKAI iemaksājot naudu, tad manā uzskatā tam būtu jāattiecas uz visiem.

Melīgi cilvēki, kas tikai iztērēja manu laiku!

Nezinu kā Jums ir bijusi saskarsme ar pārdevējiem bet kā šī ciema iedzīvotāji varam Jums pateikt, ka Apogu iela neaplūst, Būvvaldē kārtot būvniecības dokumentus jebkurā pašvaldībā tas aizņems ilgu laiku. Poligona darbību vairāk var dzirdēt Saulkrastos un Inčukalnā, jo darbība notiek mežā, protams, ka bez šaušanas skaņām neiztikt bet kā Jūs aprakstās tā nemaz nav, kad tika uzcelts dambis plūdi vairs nav novēroti, vēlos Jums norādīt, ka Ādaži ir purvaini, tieši tāpat kā Latvija kopumā, runājot par Jūsu norādīto izgāztuvi, lūdzu nemaldiniet cilvēkus, jo ir šķiroto atkritumu savākšanas punkts, kurš pieņem saucamos "cietos atkritumus" http://www.adazi.lv/novads/atkritumu-skirosanas-laukums/ blakus šim punktam tiek celta BMX trenēšanas trasi, kur diez vai tiktu celta blakus izgāstuvei, izskatās, ka Jūs diemžēl nemaz neesat iepazinušies ar attīstības plānu Kadagā.

N neapmierinātais2018 17.04.2018

Nevaru spriest par Apogu ielas aplūšanu, tomēr tirgošanai izliktie Dzilnu ielas gabali atrodas ievērojami zemāk, nekā zemes pleķi, kas atrodas pie Apogu vai Cīruļu ielas, līdz ar to ir pastiprinātās bažas par grunšu piemērotību būvniecībai. Veselais saprāts rada pamatotas bažas par to, kas notiks ar Dzilnu ielas teritoriju, kad jaunie zemes īpašnieku nolems veikt šobrīd esošo šķērsgrāvju aizrakšanu. Vai gruntsūdens līmenis un kopējais mitruma līmenis šajā teritorijā necelsies?
Dīvaini, ka apgalvojat, ka izgāztuve tuvumā nav plānota, jo turpat netālu tā tomēr ir plānota - ja papēta Ādažu teritorijas perspektīvo zemes izmantošanas plānu, tur pie Purgaļiem tā ir paredzēta. Ticēt vai neticēt - katra paša ziņā.
Ja reiz dzīvojat ciemā ilgstoši, tad noteikti zināsiem un padalīsities, cik ilgi tiek solīta un, kad beidzot tiks veikta ciemata piebraucamo ceļu sakārtošana. Detālplānojums, protams, rāda brīnumlietas, tomēr šādu solījumu izpildi dažkārt var gaidīt gadiem. Un vai tikai tādēļ ir pieļaujams reklamēties ar saukļiem, ka teritorija strauji attīstās un tai struji pieaug vērtība?
Ciematam pat īsti nav kopēja attīstības plāna pie kā strādātu attīstītājs - katrs īpašnieks darbojas savas kompetences ietvaros, un ja jaunie īpašnieki savā starpā nespēs vienoties par kopīga ceļa izbūvi Dzilnu ielā, tad par ceļu var arī aizmirst. Varbūt izskatās vienkārši pēc pārdevēja mēģinājuma nogrūst un atkratīties no neveiksmīga investīciju mēģinājuma, bet varbūt tomēr paradīze uz zemes virsas. Ja reiz būtu tāda interese, tad diez vai būtu tādas cenas un tādas akcijas - liek aizdomāties.

F faustins 21.12.2021

Ta tomēr noplūda koka veidojumi...

S Sirmais11 21.11.2022

Jaunos koka veidojumus būvē vietā, kas pagājušā gadā noplūda :) :) :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes