Saudio.lv - Krāpšana

Krāpnieks lielos apmēros. Naudu paņemt māk, bet ar atgriešanu iet daudz sliktāk, gaidu savu naudu jau no aprīļa. Katru nedēļu tikai solījumi. Ja ir vēl kādam pieredze ar šo tipu, piesakās, iesim kopâ uz policiju, pierādījumu un solījumu ir diezgan !

Papildināts Edzuss 21.08.2017

Vārdā - Mārtiņš Neilands

E

R Raimonds123 21.08.2017

Arī es pie viņa liku audio. 2 nedēļu darbs ievilkās 4 mēneši. Nedodiet naudu avansā. Visu laiku tukši solījumi un meli. Kad beigās katru dienu zvanījos un regulāri piebraucu, tad kaut ko ielika, bet ne to, kas bija runāts. Izpildes kvalitāte pavirša. Ejiet pie jebkura cita, nebūs dārgāk un ātrāk gan.

U Uldis 22.08.2017

Piesakos, man viņš ar parādā

F FK 27.08.2017

Raimond123, kur pie vina var piebraukt? Man līdzīga situācija kā jums visiem

E Edzuss 30.09.2017

Pagājis jau vairāk kā mēnesis kopš pedējiem solījumiem, Neilands ir ieskaitījis tikai 1/4 no visas summas !

K Kaspars 10.10.2017

Lūdzu, esiet uzmanīgi, neuzticiet nekādus darbus! Pēc vairāk kā gada ģļēvulīgas bēguļošanas šis sīkais krāpnieks ir atdevis tikai nenozīmīgu daļu no kopējā avans