Satiksme - ECOLINES

Ceturtdien, 2010.gada 23.decembrī maršruts Rīga-Vecpiebalga-Madona, autobuss, kas izbrauc no Rīgas plkst. 17.10, Bērzkrogā jābūt 18.56 minētajā datumā Bērzkrogā piebrauca 19.33, kad autobusam jābūt jau Vecpiebalgā.Cilvēkiem ir jāstāv ārā, aukstumā jāgaida autobuss, veselas 40 minutes un vēl jo vairāk jāklausās šofera rupjības, uz atbildi:"Kāpēc Jūs tik vēlu?" šoferis atbild:"Gulēju!".Blakus sēdošs pasažieris vispār saka:"Labi ka vispār brauc".Tad jau vienalga cik cilvēkam jāstāv aukstumā, un jāgaida tas autobuss.”Bardaks” kaut kāds!!! Tad jau varbūt jāpadomā par saraksta maiņu??? Nu ja, un gala pieturā, t.i.Madonā autobuss ieradās tikai 20.45.
To pašu var teikt par maršrutiem Rīga-Vecpiebalga-Madona, kas izbrauc no Rīgas plks.17.15, arī visu laiku kavē. Nu laikam, jau jāpriecājas, ka vispār brauc, ka cilvēkam nedod nosalt

I

I Izabella 24.12.2010

Nu mīlīt, autobusam --nav propollera--ja nezini, šoferis pareizi atbildēja tev, jo kāds jautājums---tāda atbilde!
Pasakat pa EIROPU kas darās--lidmašinas nelidi---pilnas lidostas cilvēku---te redz 40, munūtes gaidīja---kaut kas šausmīgs---ir nu gan cilvēki un tavai zināšanai ---agrāk šoferis nedrīkst braukt, bet vēlāk jā, pietam ja ir apgrūtināta braukšana--nekādu problēmu, bet kas attiecas uz tiem sarakstiem uz tām pieturu plānsnēm, tur jau kantoros sēdošie var sarēķināt pat to, ka no Rīgas līdz tam Bērzkrogam jāatbrauc nevis pa stundu, bet pusstundu;)))))

J Jānis 24.12.2010

labi, pieņemsim situāciju, ka dzīvoju Barkavā, no Madonas man pēdējais autobuss aiziet 8.30.šis te autobuss iebrauc Madona 8.45. ar ko tad man tālāk braukt, ja pieņemsim man nav tāda alga, lai atļautos izsaukt taksi...ar kājām iet, ko????

I Izabella 24.12.2010

Vai, Jāni, --tu laikam no mēness tik-tikko esi ieradies---draudziņ--labi, ka autobuss --ne lidmašina tev tur no Barkavas uz Madonu--ne lidmašina, tad jau būtu bēdīgāk, jo kā zināms tās pat nelido, kur nu par autobusu, man piemērām no Barkavas atkal uz Bērzauni vajadzētu---ko nū!!!Jā -ja tik punktuāli gribi --tad jābrauc dzivot --vienu māju tālāk---kur nav ziemas un viss --kā pa sviestu smērējas!!!

I Izabella 24.12.2010

Taizeli---bet tev nav bail no manis---jo pats teici, ka man ar prātiņu tā pašvakāk un laika arī nav, jo --darbs, darbs un vēlreiz darbs, nevar taču pieļaut, lai mani no darba padzen!!!:)))

J Juris 24.12.2010

Stulba sūdzība. Ir ziema, visi transporti kavē. un uzdodot tik stulbus jautājumus, kad nervi jau tā ir šoferim čupā, tad nebrīnies par tādām atbildēm.

D Dace 24.12.2010

Ja vēl kur jāpārsēžas, tad jābrauc vismaz vienu ātrāk, nevis ar pēdējo reisu.

A Aleks 24.12.2010

Tie taču ir gajei ar savu filožopiju. Viņiem šķiet ka šoferim ir sedoš darbs, siltuma. kas var but vieglaks? Vel viņiem šķiet ka transportlidzeklis pirms gajejparejas ziema var apstaties momentali.

I Izabella 25.12.2010

Atvaino, bet nu mēs esam tik atšķirīgiem uzskatiem un pie kam --cik noprotu tev ar psihi problēmas:)))

M mincis 25.12.2010

ja jau autobuss nevar laicīgi atnākt, tad varbūt administrācijai tik tiešām vajadzētu padomāt par autobusa saraksta maiņu?

@ @@@@ 25.12.2010

Kādas muļķibas!Kāda sarakstu maiņa!Vai jūs no mēness ieradušies, vai sūnu ciemā dzīvojat!Kad ziema ir ziema un visa Eiropa paralizētas visa veida satiksmes, pilnas lidostas cilvēku guļ un daida, Rīgā sabiedriskais kursē ar kavējumiem, bet te redz Veclaicenes šoseja, kas no laika gala nav pienācīgi kopta, šoferim nav galvenais jūsu grafiks--bet gan jusu drošinba

F fffff 25.12.2010

Jā--ka nav prātiņa---tad grūti to ielikt---labāk jau, ka vispār būtu jāiet kājām, tā acīmredzot vēlējās tā rakstītāja teikt!Viņa nudien laikam nav in formēta ne --par ko-ne sliktiem braukšanas apstākļiem, ne par ko:)))
bET PAR TO GRAFIKU---JĒDZIENS PLAŠS---fufelis tas grafiks, viņš ir tikai priekš tā, lai tam šoferim tikai ko ne mazāk būtu jāmaksā, tas ka par 40.minūtēm vēl no Rīgas tiek ārā---tas jau ideāls rādītājs, nemot vērā pirmssvētku dienu, bet šoferis brauc vadoties no apstākļiem un tu viņam neesi spējīga norādīt to darīt citādi!!!Nodemonstrē to!!!Tādām sūdu tačkā tik ļauts braukt---autobuss par lepnu:))))))

H harijs 25.12.2010

Vai tad nav zināms ka Latvijā, ziemas sākumā, 3 cm sniegs ir katastrofa, sniega tehnika pārsteigta nesagatavota un atvēlētie līdzekļi jau iztērēti sniega novākšanai.
T'āpēc ir tie kavējumi ar kuriem jāsamierinās.

F firefly76 25.12.2010

Nu tāda loshara vēl nav redzēta!!! Lidmašīnas nelido, paskaties pa labi un pa kreisi!!! Tev tas liekas normāli? Tu gribi, lai autobuss brāžas pie tevis pēc saraksta? Un ja tu būsi tajā busā, par ko mēs skatīsimies ziņās un teiksim - ak, nabaga pasažieri, visi 40 miruši šajā drausmīgajā katastrofā, jo šoferis nevarēja savaldīt braucamo?

Damn, ceru, ka tā nekad nenotiks, bet, ja notiks - ilze būs to pasažieru skaitā... no sirds to vēlu!!!

K Kaimiņš 26.12.2010

kāpēc tad citi autobusi nekavē, laicīgi atbrauc??? bet visu laiku problēmas ir tieši ar šo te autobusu.
un pri4em te ziema, vai pirmssvētku diena??? pats braucu no Rīgas ceļš bija normāls, nebija pat apledojis.

F fffff 26.12.2010

Jā kur tādi antiņi rodas???Tad iekāpj tanī reisā un izčako --kas pie vainas--vai vēl labāk izmēģinājuma braucienu veic kopā ar priekšniecību, pats pie stūres protams---tad arī būs skaidrs un atbilde uz jautājumu K ĀP Ē C ;)))

U unk 26.12.2010

Kaimņš, kuri autobusi nekavē??? Tu tāds pats, ka tā Ilze, DVA SOPOGA PARA, prātiņa pamaz!

F fffff 26.12.2010

Vispār ---tiem abiem --tai autorei un kaimiņam----ar to domāšanu ir gaužam bēdīgi---tajaā reisā ===jau arī nebrauc viens šoferis, kuru it kā vaino kavēšanā, kura ir mākslīgi uztaisīta tanī kustību sarakstā, jo gluži vienkārša shēma----sastādīts tāds saraksts, kas pakārtots šaibu atbilstībai, par kurām šiem abiem nav nekādas izpratnes, nu un otrs===šoferim nevēlas pārmaksāt!!!Nu un tad sanāk, ka visi šoferi tur ir tādi neprašas====tas jau nav ticams, un šoferim ir pie kājas tas grafiks, tam primārais ir drošība un, to ka kavēja tās 40, min tas ir ---nenozīmīgi pavisam!!!