Saskaņas Centrs ? - SC

Paskat kā Saskaņas centrs visur reklamējas. Nu jā, iespējams nabaga muļķa cilvēciņi sabalsos par SC un visa reklamēšanās 1, 2, 3 atmaksāsies, jo plāns izdevies tik vienkārši - reklamējoties. NOŽĒLOJAMI! Jūs visi kas tiešām tam visam ticat - Nožēlosiet to! Ceriet vien, nožēlojamie nacionālie grupējuma krievvalodīgie par kaut kādu krievu valodas statusu Latvijā. NEKAD TĀ NENOTIKS, JO TE IR LATVIJA! Samierinies, nekāds Saskaņas centrs tevi neglābs no tavām cerībām par kaut kādu ''Russia'' Latvijā!

Visi balsot par VL ''Visu Latvijai''.
Pietiek, te ir Latvija!

Un ja jums šķiet ''Krievi izglābs!'' Jūs maldaties. Jūs nosmaksiet savā naidā pret latviešu tautu un latviešu politiskajām partijām!
Te nav Krievija, te ir Latvija un vienmēr tāda būs!

Ir jābalso par VL - VISIEM! Latvija ir tikai viena un tai ir jāpieder latviešiem!
Mana valsts, mana zeme, mana Latvija - latviešu valoda un latviešu tauta ir mana - manas asinis, mana partija (VL-TB/LNNK)!

H

R Ruta 14.09.2011

Gribat lai varētu tikt pie manas pensijas, nolādētie viltus nacionālisti.

Nekā nebija. Nobalsošu par SC un par Urbanoviču un Ušakovu.
Bendes no VL manu pensiju neaprīs.

Atbalstu SC, jo to aprej nolādētie, slinkie un mantrausīgie nelieši, kas valda 19gadus!
Tas rāda, ka SC ir vienīgā iespēja latvietim izdzīvot.

T ToHelga 14.09.2011

Tu nezini, kur var dabūt Hitlera "Mein Kampf"? Es arī gribu pastudēt par āriešu rasi!

! !!! 14.09.2011

Nolādētie pensionāri- tie SC iebalsos, jo ko no tiem marasmatiķiem citu var gaidīt, ja smadzenes jau sapuvušas!

T To!!! 14.09.2011

Uztraukumam nav pamata! Viņi nevar nekā dabūt 51%, pat apvienojoties ar PCTVL, toties Vienotība, Zatlera partija un VL TB LNNK, apvienojoties būs atpakaļ valdībā, ka elš!

R Ruta 14.09.2011

VL ņemtu klat tika i S C.
Pārējie neņems- to pierādīja ši Saeima.
Manu pensiju glābs Lembergs, ZZS, man patīk tikai ZZS. Kaimiņiene ar vīru balsos par ZRP. Manā darbā cilvēkiem patīk tikai ZZS un SC.
Man ir ļoti maza pensija, zāles dārgas, jāstrādā lai izvilktu dzīvību.
Nolādu šo zemi.

R Ruta 14.09.2011

Vienotība, Zatlera partija un VL TB kopā nedabūs pusi mandātu.
Neceriet, mantrausīgie tārpi.
Man domas, ka tikai PCTVL vai ZZS var glābt manu pensiju.
SC nezinu, kā būs.
Balsošu vai nu par PCTVL vai par ZZS.

T ToRuta 14.09.2011

Stulbeņu bars, jūs domājat, ka jūsu balsis ko ietekmās? Tur augšā jau viss ir nopirkts un sadalīts, vēlēšanas ir tikai teātris, un tu esi marionete faktisko Latvijas saimnieku rokās.

V valis 14.09.2011

Kāda velna pēc tad vajadzēja rīkot referendu, lai atkal tos pašus purnus iebalsotu?

T ToValis 14.09.2011

Labvakar Vali! Kur tu biji pazudis? Tev šoreiz ir taisnība, Saeimas atlaišanai būtu jēga, ja būtu likums, kurš aizliegtu izdzītajiem atkārtoti kandidēt.Tagad taču atkal būs visi vecie atkal iekšā, tikai citos krēslos, jo mūsu valsts fenomens ir tāds, ka jebkurš no iekšā tikušajiem, der jebkura cauruma aizlāpīšanai.

1 1 17.09.2011

vi takimi dibilami budete esli progolujete za svoju viSu latvijai vot kretini.. NADO GOLOSOVATJ ZA CENTR SOGLASIJA! TOLKO S NIM LATVIJA ZAZHIVJOT PO NORMALNOMU A ESLI VI BUDETE DAL6E TAK TUPITJ, TO BLAGODARJA VAM LATVIJA VSEGDA BUDET V TAKOJ ZHOPE

A Aiga 17.09.2011

Ak Dievs, kādas replikas:(((

T ToAiga 17.09.2011

Un kādu medusmaizi tu gribēji šeit ieraudzīt?

S Saskaņa 05.10.2011

Šeit valda visīstākā saskaņa.Viņus vieno Mein Kampf un rases tīrība.