Sarmīte Šlistere - viesnicā suņu

Sveiki!

Šai personai savus mājdzivniekus neuzticiet! īpais venstspilī laikam vienīgā, kas piedāvā mājdzivnieka viesnicu un suņu skolu.

Nodevām suni viņai uz pāris dienām, samaksājām skaidrā naudā, tad veicām parskaitijumu uz kontu, pec tam pieprasīja maksāt vēl un vēl, kad prasa atdot atpakaļ suni, tad sākas iemesli, jūs esat situsi suni utt, maksājiet par visām dienam un visu parējo. Pēkšni iejaucas kaut kāds vīrietis, kas sāk draudēt un apgalvot to pašu, kad suns tiek sists utt, kam nav pieradījumi.

Secinājums uz Jūsu mājadzivniekiem šī personalabi nopelna un nešaubos,kad dzivnieki tiek tirogiti tālāk, protams, esam vērsušies policijā no kā nav jēgas un arī civitiesā par šo jaunkundzi, iesakām neizmantot Sarmitēs pakalpojumus, noželosiet.

T

S spotled 11.01.2024

Kāpēc dot savu mājdzivnieku svešām personām?!