Santis Siliņš - Krāpnieks

SANTIS SILIŅŠ;
Nolāpītais krāpnieks, atdod naudu cilvēkiem.
Mēs jau trīs mēnešus gaidam. Uz telefona zvaniem šis cilvēks neatbild.
Neuzķerieties uz Santi Siliņu, viņš tikai pa ausīm braukā, tas nav attiecībā tikai uz darbiniekiem, bet arī uz līdzcilvēkiem. Viņš piekrāpis ir arī dažus savus radiniekus.
Skatos, ka šī nav pirmā sūdzība par Santi Siliņu.

Z

H harijs555 28.06.2018

Sieva viņam nav labāka. Krāpnieku ģimenīte...

M Martiņš 123 15.07.2018

Inese viņam gan goda sieviete. Aizņēmās no manis naudu. Atdot laicīgi nevarēja protams, bet viņa nebēguļoja nekur,- visu summu atstrādāja manā gultiņā. Atstrādāja godam, es paliku apmierināts, visu brīnišķīgi dara ar visām trīs vietiņām.
Ko nevaru teikt par Santi, piečakarēja manu draugu.

G Gattis 06.08.2018

Neuzticieties šim cilvēkam, ja negribat būt apkrāpts. Pirmo mēnesi viss bija Ok, un tad sākās solījumi viens pēc otra. Un nošpļauties šim cilvēkam uz visu. Uz vārdiem stāsta, ka jā esmu tev parādā un pirmdien visu atdošu. Bet Santi, mēnesis ir jau pagājis, un man ir jābaro ģimene, strādāju lai nopelnītu iztikai šodien, nevis pēc mēneša. Pats ēd restorānos un brauc ar glaunu mašīnu, a algas nav izmaksātas 20 cilvēkiem.

M Māris 1qa 26.08.2018

Biseksuālu ğimenīte...

G Gachoo777 31.08.2018

Kārtējā piektdiena un atkal algas vietā saņemam solījumus. Santi Siliņ brauc prom uz ASV pietiek cilvēkus pist.