www.sudzibas.lv Santhos Kumar Negodprātīgs irnieks, netīrelis un smirdeklis. Krāpšana, dzīvokļa netīrīšana, smirdēšana, tā ka apvemties var

Santhos Kumar - Negodprātīgs irnieks, netīrelis un smirdeklis. Krāpšana, dzīvokļa netīrīšana, smirdēšana, tā ka apvemties var

Ļoti negodprātigs īrnieks no Indijas Santhos Kumar - FB var atrast pēc https://www.facebook.com/santoshmrx.
ꇙꋬꋊꄲꇙꁝ ꀘꋬꂵꋬꋪ (rocky)
Atļaujās visu laiku melot, netīrīt dzīvokli, nevēdināt telpas, nekad logi netiek atvērti un arī ne mazgāti. Dzīvoklī ieiet nevar, jo tur smird, ka apvemties var, viņi paši to smaku nejūt. Kad aizrāda kad smird, atļaujās aizvainot. Viņš atstāja aiz sevis ļoti netīru dzīvokli, bet pēc viņa teiktā viņš esot iztīrījis. Dzīvokļu īpašnieki, esiet uzmanīgi un nekad neizīrējiet viņam dzīvokli. Pirms tam, lai tikai izīrētu stāstīs cik viņš tīrīgs utt. Ir vēl aizdomas, ka viņš ir garīgi slims, raksta neadekvātas vēstules, visu laiku dod norādījumus kas īpašniekam jādara. Pretīgs tips, neielaidieties nekādās darīšanās un neizīrējiet dzīvokli būs tikai galvassāpes. Viņš visu laiku meklēs iemeslus, lai mazāk būtu jāmaksā. Salauza veļasmašīnu, zvanīja īpašniekam prasīja jaunu, līdz šim veļasmašīna gāja un nekādas problēmas nebija. Viņš melo, ka ir apģērbu dizaineris, iepriekš meloja, ka ir jurists un ar darba pieredzi.
Viņa mob. 371 28738674
Pielikumā bildes kāds viņš izskatās un kādu dzīvokli aiz sevis atstāja. Pat sienas ir netīras, tagad nepieciešama tīrīšana un renovācija, lamināts šausmīgā stāvoklī. Viņš bez atļaujas svešas vēstules plēsa vaļā, kas adresētas īpašniekam, ļoti bezkaunīga rīcība. Manuprāt, viņš ir garīgi slims cilvēks. Viņš arī strādā kā starpnieks cilvēkiem no Indijas meklē dzīvokļus.

G Gii 01.03.2023

Nav ko tādiem netīreļiem izīrēt dzīvokli. Tak zināms, ka indiešiem un pakistāņiem ir cita izpratne par tīrību. Netīrība un smaka ir viņu kultūras sastāvdaļa.

L lisandro 01.03.2023

Es brīnos, kā vēl kāds izīrē dzīvokļus šīs valsts iedzīvotājiem. Pavisam cita "izpratne" par tīrību un kārtību. Pēc viņiem tikai un vienīgi problēmas - dažādas ēdiena paliekas, netīrumi, smaka tā, ka prusaki jau tusē. Citreiz pat visu savu sādžu tajā dzīvoklī izmitina (protams, bez īpašnieka piekrišanas). Izīrīt un izvēdināt nav iespējams. Bez ieguldījumiem un remonta neiztikt.

A arpratsjj 01.03.2023

šāds izskatās pēc viņa apgalvotā tīrīts dzīvoklis, esmu šokā par šito pretīgo tipu smirdīgo, viņš pats smird pa gabalu un dzīvoklis tāpat.

Kūtī varētu būt tīrāk.

A arpratsjj 01.03.2023

vakar viņš man apgalvoja, ka ir iztīrījis , lai iet skatīties, ja tas skaitās tīrīts tad man nav ko teikt, ledusskapis smird tik pretīgi, pa seši mēneši viss dzivoklis nolaists, mēbeles salauztas, veļasmašīna salauzta,visa virtuves iekārta netīra, gultas netīras, skapji salauzti, lamināts sabojāts. Logi nemazgāti pilnīgi dubļi virsū :( Kā cīnīties ar šādiem?

Sausmas!uzraksti policija iesniegumu

M Mixx 02.03.2023

Sitie indiesi visi lielakoties ir Smirdekli un pretekli, kamdel tadiem Ko izirejat ? Vini iedalas kastas

M Mixx 02.03.2023

Pec bildem spriezot viss sabojats

A arpratsjj 02.03.2023

tā arī ir viss sabojāts :( galvenais, kad tas smirdeklis rakstīja teica ka vins ir tīrīgs un tīrot māju. needot cukgaļu reliģija viņam neļauj, vinš nevarot dzivot kopā ar netīriem cilvēkiem un tādiem kas
edot gaļu. viņš tikai vistas gaļu. kāpņu telpa smirdot, lai kaimiņi izpūsot smarzas.pats riktigs smirdeklis, kas sabojajis visu,pat skapja atvilknes smird pec sita pretekla. logus vispār nebija mazgājuši. dzīvoklis izskatās pēc miskastes. trauku mašīnā sarūsējušas dakšas un naži, sasistas glāzes kopā ar veselām, stikla lauskas lasīju ārā. Esiet visi uzmanīgi, kas kas izīrē dzīvokļus, iegaumējiet šo
gimi un nekad viņam neko neizirējiet. Bezkaunīgs smirdeklis.

P Patiess Fakts 04.03.2023

ir viena izeja, neizīrējiet tādiem smerdekļiem. Viņi visi netīra dzīvokli, tarakānus ievazā, remontu izbojā. Telpas zinu, ka nemīl vēdināt, ir viena garšviela kas smird pēc kakām ko viņi liek pie ēdiena.