www.sudzibas.lv Santehniķis Toms Šroms Pavirši veikts/ izbojāts darbs

Santehniķis Toms Šroms - Pavirši veikts/ izbojāts darbs

Nepieņemiet šo cilvēku veikt jebkādus santehnikas darbus. Toms nespēj ieklausīties un pārjautāt, ja kaut ko nezina līdz galam, viņš vienkārši atskrien un sāk darboties bez sagatavošanas un plānošanas. Ik pa brīdim aptrūkstas kādas detaļas, tāpēc nācās vairākas dienas pavadīt, podu aizlejot no spaiņa. Caurules pielika bez jebkādiem stiprinājumiem pie sienas, bet poda noteku iemontēja tā, ka, aizlejot no notekas sāk tecēt straumīte (izrādās, ka blīve nebija pareizā izmēra, tāpēc viņš to bija vienkārši iegriezis un iebakstījis, lai turās uz nodošanas brīdi). Un visam pa virsu, viņš bija aizmirsis veikt pamatuzdevumu, kā dēļ tika pasaukts...Šeit būs vietā teiciens, ka skopais maksā divreiz. Toms apbur ar apņēmību un samērīgo cenu pirmajā tikšanās reizē, bet nogalina ar paviršību un nevīžīgumu, veicot darbus.

Inženieris 11.09.2015

Nākamreiz būs mācība izvēlēties speciālistu.

Iesaku iegaumēt, ja vēlaties kvalitatīvu darbu, tad tas noteikti nebūs par velti!

Skopais maksā divreiz!

Inženieris 11.09.2015