www.sudzibas.lv Santehniķis Gunvaldis ņem naudu un nedod garantijas talonu

Santehniķis Gunvaldis - ņem naudu un nedod garantijas talonu

Cilvēks ar vārdu Gunvaldis ir kroplis, kurš apsag cilvēkus.
Mums ir ūdenssilditājs Junkers, viņš sabojajas, atradam lēto meistaru un izsaucam, maksāja tās 10 Ls. Viņš atnācis un sācis kaut ko meklēt tur, kad atradis, tad pateica ka maksās tās bloks kuru jāmaina 56.lati un 20 par izsaukumu un darbu. It kā viņš visu izdarījis, parādijas silts ūdens. bet nekādas garantijas talonu viņš nav iedevis, teicis tikai ka viņš strādā kopā ar firmu Junkers SIA un atvedis nākama dienā mums garantijas talonu.
Mēs samaksājam viņam 80 latus un bijam pārliecināti, ka viņš atvedis mums visus dokumentus. Pagāja pāris dienas, es sāku viņam zvanīt un viņš teica ka rīt un tā dažas dienas pēc kārtas. Pēc nedēļas mūsu ūdenssilditājs atkal nedarbojas, es viņam pazvanīju, paprasīju kad viņš jau atvedis mūsu dokumentus un teicu lai brauc un labo to, ko viņš tur sataisījis. tāds nagls cilvēks, atbraucis un teica ka vēl viena detaļa ir sabojajusies, kura maksa 40 latus un ka dokumentus atvedis nākamā dienā. Mēs neko nelabojam. Tā viņš neko nav atvedis, kinul un viss. Un kad zvanījam un bļāvam jau, viņš teica ka nekad neatvedis neko.
Es rakstīšu uz šo cilvēku policijā, jo summa, kura pārsniedz 70 latus ir kriminālprocesa uzsākšana. Zinās kā apkrāpt cilvēkus.
Nekad neizsauciet meistaru no saita junker.lv vai no santehniki.lv, viņš tur arī ir. Pazaudēsiet savu naudu un nedabūsiet nekādus dokumentus. te ir šī cilvēka foto no santehniki.lv
tādus vienkārši jaķer un jāsit ļoti pa galvu.

A AndersonsPaulis 21.07.2011

Kaut kas neštimē šitajā tekstā jo patiesībā Viņš ir viens no labākajiem un dārgākajiem meistariem pie kura grūti tikt, sakarā ar aizņemtību. man sataisīja gadu atpakaļ, bet tagad laikam jātīra būs . vajag tikai apkopi. neticu un citu negribu. Savādāk te nāca un gāja tikai visādi lietpratēji kas brauca ar mēli tā kā es ar lupatu pa grīdu Nez vai tā ir, kā šie te par viņu .vot piezvanīšu un paprasīšu kas te ir par šmucēm

A AndersonsPaulis 28.07.2011

ai-ai-ai MURKAI ! Nu redz kā ir murkas kundz, izrādās ka tavi izteicieni tikai daļēji atbilst patiesībai. Es viņam pastāstīju par to ko te redzēju un viņš pat zināja par ko iet runa. Pēc sarunas nopratu ka katls tiešām pirmajā izsaukumā tika sataisīts, un Jūs bijāt pat svētlaimīgi. piebildē viņš nepiekrita Jūsu izteiktajai replikai par lētumu, jo telefoniski viņš esot ar Jums vienojies par izsaukumu 10 + diagnostika 25 + darbs 15 - 25 + materiāli.
Un pateicoties tam, ka Jūsu mājā bija mazs bērns, kuram šis neejošā ūdenssildītāja diskomforta apstāklis bija visapgrūtinošākais viņš nemaz nepielika augšminētos ciparus lai saņemtu atalgojumā gandrīz tikai faktisko konkrētā darba pašizmaksu. Ja Jūs kopējo darba izdevumu vietā tikāt sveikā ar 20 Ls. Jums būtu jāsaka liels paldies viņam par to ka viņš Jums operatīvi atsaucās savas aizņemtības dēļ.

Turpinājumā par otro izsaukumu, (pēc šī katla veiksmīgas darbošanās nepilna mēneša garumā) tajā otrajā izsaukumā tika veikta diadnostika un konstatēts jauns, cits katla bojājuma defekts, kura bojājuma rezultātā katla darbība nav fiziski iespējama. Tas Jums tika reāli parādīts un pierādīts ar praktiskām demonstrēšanas metodēm un mērījumiem. Rezultātā Jūs ateicāties iegādāties bojāto detaļu un apņēmāties meklēt detaļu un naudu tās iegādei kaut kur lētāk nekā tiek piedāvāts Junkers rezerves daļu cenrādī kuru var apskatīties visi adresē www. junker.lv
Ir palikusi nesagremota arī nianse par Jūsu parādu pret meistaru kuru Jūs neesat atlīdzinājuši tam par otrajā izsaukumā ieguldītajiem līdzekļiem un diagnostikas darbu, kura rezultātā kika konstatēts ka iekārtas apstāšanās nav nekādā veidā saistīta ar pirmā izsaukuma remontu, bet gan ar to ka nedarbojas cita detaļa. kura esot atkarīga arī no caurplūdes ūdens kvalitātes, kuru Jūsu gadījumā kontrolēja SAIRIS un CAURS ūdens caurplūdes gružu filtrs.

Prasīju lai Gunvaldis tad uzraksta atsauci uz šo rakstu savā vārdā, bet viņš atteica ka tik zemu neesot nolaidies lai mazgātu šāda rakstura netīro veļu. Bet man kā pensionāram aiz nau ko darīt ir pietiekami daudz spēka lai neļautu apliet atr samazgām tos kas dara savu darbu pēc vislabākās sirdsapziņas. Rezultātā secinu ka cilvēki savu bezpalīdzību risina nepareizi un pretīgi. Paldies ja tikāt līdz beigām manos sarežģītajos memuāros. Tagad es zinu ka es esmu izdarījis labu un krietnu darbu notīrot šo vārdu no nejauku un nepateicīgu cilvēku izlietiem dubļiem.

Lūdzu domubiedru atbalstu!

Ar cieņu, Andersons Paulis.

R Raimonds 30.07.2011

Tas ir kaut kāds jokdaris un balamute kas tik nesmuki nozākā meistaru ar lielo burtu. Mēs viņu pazīstam jau ceturto gadu un kautko tādu jau nu gan viņš nav pelnījis. Ja Jūsu starpā ir kādas personīga rakstura nesaskaņas tad tās nerisina publiskā telpā, ko sauc par interneta vidi. Varu teikt tikai un vienīgi labus vārdus par šī gudrā cilvēka profesionālajām zināšanām apkures tehnikas un santehnisko iekārtu jomā. Kamēr mēs sazinamies un kontaktējam ar Gunvaldi mēs savam apkures katlam neesam nomainījuši nevienu detaļu arī tad ja tas dažādu iemeslu dēļ saniķojas un apstājas. Gunvaldis profesionāli veic diagnostikas darbu un vnenodarbojas ar minēšanas darbiem ka vajadzētu nomainīt plati, sūkni, vai siltummaini kā to iepriekš mums ieteica citi meistari līdz ieguvām savu labāko meistaru kurš novērš bojājuma defektu tā rašanās vietā nevis tikai tā sekas sekās. Gunvaldi mēs tevi atbalstīsim kā vien varēsim un neļausim visādiem šmurguļiem tevi zākāt! Starp citu nāk rudens un mēs atkal aicināsim tevi ciemos, un paldies meistar ka tu tāds mums esi, mēs tevi cienam un atbaltam.
Raimonds un Natālija Rīgā. Mums atbalstā pievienojas arī tavi klienti no Imantas Ivans ar Janitu.

M Martins 04.08.2011

Nepiekrītu "Murka 19-07-2011" rakstītajam, pagaidām Gunvaldis ir labākais meistars ko esam redzējuši. Pārējie nāca un zilēja pie katla, kas varētu būt par štelli, vāks. Gunvaldis ze best! :)

M Martins 04.08.2011

un vispār murka - noraujies podā vai vismaz ieveries atvilktnē !

L Laimdota 05.09.2011

Es pilnīgi piekrītu visiem- gan nozākātājiem, gan tiem, kas slavē Gunvaldu, un pat tiem, kas visu pielīdzina ar Dievu to kungu. (Skatīt komentārā no augsti godātā P. Andersona kunga, kurš savā pirmajā slavinājuma vēstulē, astotajā vardā lietoja apzīmējumu "Viņš" ar lielo, es atkārtoju - LIELO burtu). Un Junker lai dzīvo vēl ilgi un dikti, un lai viņa slavas radītā gaisma pārklāj un aizritinās pār visiem trejdeviņiem novadiņiem! Slaviņas jums visiem, prieku, laimi, saticību!
Mūžam Jūsu,
Laimdota Sviedrusuns.

B Boris 07.10.2011

Tas jau nav meistars, bet pīlīšu pūtējs...

G Gunvaldis 05.06.2012

Iespējams ka Gunvaldis tiešām ir labs meistars, taču viņš nav tiesīgs veikt nedz Junkers gāzes katlu iedarbināšanu, nedz arī garantijas un pēcgarantijas remontus. Tādēļ visi cienījamie Junkers gāzes apkures iekārtu īpašnieki un Gunvalda atbalstītāji, lūdzu apdomājiet to vēlreiz vai uzticēt šim santehniķim remontēt savu gāzes apkures iekārtu.
Raimond un Natālija kā arī Ivan ar Janita vai jums tiešām šķiet ka cilvēks bez autovadītāja apliecības, kurš visiem apgalvo ka drīkst vadīt auto un ikdienā arī to vada ir pelnijis, lai viņu atbalsta citi ? Piezvanot uz Junkers pārstāvniecību varat personīgi pārliecināties par to, ka šis cilvēks ar Junkers gāzes apkures iekārtu remontu oficāli nodarboties nedrīkst.

Ja tiešām vēlaties tikt pie kvalitatīva un sertificēta Junkers servismeistara, tad tos varat atrast tikai un vienīgi šeit:

J Johny Smith 25.09.2013

Наш junkers заклинило - приходил этот клоун. Сказал что котел в сервисном режиме, переключил в нормальный, взял 25 лат. Через два дня потекла вода ручьем из котла. Снова пришёл клоун, что-то поменял, взял 50 лат и ушёл. Прошло два дня и котел стал выдавать ошибку.
Похоже чувак сам ломает чтобы приходить потом чинить

E Evita1973 04.12.2015

Nekad nezvaniet viņam! Meklēsiet pēc tam viņu ļoti ilgi un par savu nadu saņemsiet tikai problēmas

E Evita1973 04.12.2015

Šaismīgs meistars!!! Visu sabojāja un pazuda

J jam 10.12.2015

Cerams, ka kāds tiešām viņu vienu reizi atvedīs uz policiju.
Ar šo cilvēku nekad nestrādājiet
Viņš ņem lielo naudu un vienkārši pazūd un telefonu ceļ māte :)
Ir atlaides, ja maksā bez čeka ))

J jam 10.12.2015

Viņš vēl salauzīja katlu. Cilvēks bez smadzenēm vispār

U Uldis B 26.01.2017

Šis klauns atnāca ,sabakstīja, sasolīja, paņēma 90 eurikus un pazuda ar galiem.
Beigās sataisīju katlu pats. Vajadzēja pārlodēt divus relejus, bet šis āksts pat vainas virzienu neatrada.