Santehnika1.lv - Krāpšana

Gribu jūs brīdināt, kad šīs firmas dušas var atšķirties no bildē esošās jo firma pērk dušu detaļas no dažādām firmām. Tas nozīmē kad dušas apakša un augša vai durvis var būt no dažādām firmām. Mūsu gadījumā apakša bija no vienas firmas, dušas durvis no citas firmas, dušas sienas pavisam no citas, kā bija mūsu gadījumā. Lieki piebilst, kā normāli dušu salikt nav iespējams. Viņu meistari atsūtīja bildi kādai viņai būtu jāizskatās un tā arī atšķīrās no tās, kas ir ciņu mājas lapā. Dušu atpakaļ nepieņems jo pakas jau tika atvērtas un dušu jau sākām likt kopā un tādu viņi atpakaļ nepieņems. Duša maksāja 315 e. Piekrītu, ka smieklīga naudiņa, bet dušu vajadzēja uz sitiena un nekur tuvumā nebija pieejama izmēra. Šo firmu atradu internetā un bija ļoti tuvu mājām. Atsauksmes palasīju un bija labas. Iepriekšējo duškabīni arī biju pirkusi internetā un tur viss salikās perfekti. Esmu sagrauta. Bija jāpiepērk vēl klāt daudz detaļu, lai šo dušu saliktu vismaz kaut kā kopā un vēl nāksies stikla sienas piegriezt un vēl meistaram maksāt par to, kā 3 dienas mēģināja izštukot kā salikt kopā nesaliekamo. Labāk pērkat veikalos. Nebija doma skopoties uz duškabīni, bet tā sanāca. Būs jāiztiek ar šo šausmoni jo, cik saprotu, naudu atpakaļ mēs nedabūsim un jaunu mēs vairs nevaram atļauties. Esiet uzmanīgi

P PatiesiibasMeka 29.10.2022

Tur nevajadzēja iesākumā flīzes nomainīt?