www.sudzibas.lv SanMaster Gadu nav samaksājis par padarīto darbu!

SanMaster - Gadu nav samaksājis par padarīto darbu!

Ļoti daudzus jau apmānījis, daudziem jau gads pagājis kopš strādājam! Vienkārši iesāku padomāt, pirms sāk sadarbību ar jaunuzceltu biznesmeni, Janis Dzenis personā!!!
Jau atkal ielicis ss sludinājumu, lai savervēti atkal cilvēkus ko apkrāpt! Tāpat ar cik viss tur oficiāli, un protams naudas ar jau tīras, viss vēl pagaidām tiek pētīts, cik oficiāli mans darbs bijis, un kādi nodokļi maksāti!!!

Inženieris 02.11.2016

No nelegāliem darboņiem būvniecībā muļķīgi gaidīt godprātīgu attieksmi!
Nodokļus arī nemaksā!

Nodokļu maksājumi valsts kopbudžetā
Gads 2015
Kopējie maksājumi valsts kopbudžetā 0.46 (tūkst. EUR)
Iedzīvotāju ienākuma nodoklis 0 (tūkst. EUR)
Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas 0 (tūkst. EUR)

Ja ir darba līgums vai vari pierādīt, ka esi nodarbināts uzņēmumā, tad dodies uz VDI un VID.
Ka arī iesaku informēt Latvijas Republikas Ekonomikas ministriju par šo uzņēmumu, kurš veic uzņēmējdarbību būvniecībā bez licences.

M Macc 02.11.2016

Kas ir jaunuzcelts biznesmenis? :D

S SanMaster Support Pārstāvja atbilde 02.11.2016

Sveiks, cienītais, Raivi Zariņ!
1. Tu neierodies darbā pusotru nedēļu.
2. Tu zodz instrumentus.
3. Tu pa kluso zodz objektus.

Un ja kāds ir kādam parādā, tas tas esi Tu pats.
Neieteiktu nevienam ņemt darbā tādu cilvēku kā Raivis Zariņš.

J jurbuls 09.06.2017

Dzeņa kungam acīs kož taisnība,tāpēc atļaujies apmelot cilvēku,tu tak neko citu neprot kā vien apmelot un apvainot zādzībām. Man liekas ka vienīgais zaglis un krāpnieks esi tu pats,tu vēl nezini kas tevi sagaida. Iemācies vadīt biznesu un tad pļurksti. Tu no santehnikas zini tik pat daudz cik es,jo es nezinu neko,man būtu kauns vadīt biznesu ja es nezinu no tā visa neko. Ej mājās auklēt dēlu nevis katru otro dienu meklē ss.lv jaunus darbiniekus. Tev viņi nav un nebūs. Man tevis žēl jo tu tikai kaunini sevi. Es gaidu to dienu kad tu samaksāsi par visu ko esi izdarījis

J jurbuls 09.06.2017

San Master firma kā tāda ir domāta tikai priekš tam lai apkāstu un apzagtu to kas strādā Jāņa Dzeņa vai viņa papiņa labā. Silti iesaku nesadarboties ar tādiem. Tiko kāds no darbiniekiem paliek slims tā viņš tiek atbrīvots no darba,ar pantu itkā apzadzis firmu,viņš savus darbiniekus uzskata par invalīdiem. Neiesaku strādāt pie šo piena puiku,jo algas tiek izmaksātas avansa veidā un netiek viss izmaksāts. Viņam patīk ka darbinieki izmanto savus darba rīkus,jo pats iegādāties nevar jo ir lielos parādos veikalos par materiāliem. Viņam patīk ka darbinieks izmanto savu privāto auto darba vajadzībām,un tad kad jāmaksā par amortizāciju viņš atsakās maksāt kaut gan darba līgumā tas viss ir minēts. Es rakstu šo visu jo man vīrs strādāja pie šo jaunekli un es kā sieva ļoti daudz cietu šī tā saucamā darba devēja dēļ,jo viņš nemaksā algas,man mājās trīs bērni,pati esmu invalīde un vīrs ir vienīgais kurš ģimenē pelna naudu kredītu maksājumiem un ģimenes uzturēšanai. Dzeņa jaunskungs uzskatīja ka ar 50€ var trīs nedēļas dzīvot 5 cilvēki + maksāt ikmēneša kredītus. Kad iejaucos viņš atļāvās mani pazemot un pateikt ka nemāku dzīvot ar naudu,manu vīru apmeloja zādzībās un atlaida no darba slimības lapas laikā. Un par mašīnas izmantošanu vēl šodien nav samaksājis,jo uzskatot ka viņam tas nav jādara. Patreiz gatavojamies dokumentus iesniegšanai tiesā,jo nav algas vairāk kā 600€ izmaksātas un vēl ir darba vajadzībām izmantots mans auto uz kura ir divi sodi uzlikti kurus viņam bija jānomaksā,ja vēl kāds ir gatavs iesaistīties un arī piedalīties tiesas procesā,būsim pateicīgi. Apmelojumus,pazemojumus,krāpšanu un apzagšanu bez soda nevar atstāt. ESIET UZMANĪGI UN NEUZĶERIETIES UZ JĀŅA DZEŅA SOLĪJUMIEM. SANMASTER IR FIRMA AR ĻOTI SLIKTU REPUTĀCIJU UN SLAVU.

Inženieris 12.06.2017

Informējiet VID un VDI, ka arī iesaku sazināties ar BezTabu, cilvēkiem jāzin par šādiem "biznesmeņiem".

S samuha 10.07.2017

sausā dīķī bebri neaug!savus sludinājumus ss.lv paturi sev un savam papiņam,kurš strādā apsardzes firmā!

S Samāra 20.10.2017

Sanmaster! Mīłie Latvijas iedzīvotāji,lūdzu neuzkerieties un nepiesakieties pie Jāńa Dzeña firmā “SanMaster” viñś ir piekrāpis nu jau 27 darbiniekus,pavērojat ka sludinājumi parādās katru dienu jo viñš ir zaglis liela mēra zaglis darbinieki viñam strādā ar pilnu atdevi bet atalgojums 600-800 eiro vietā ir avansu veidā pa 20-50 eiro ik pa nedēłu vai pat divām. Darbiniekam neapmierinot tāda samaksa ir spiests uzteikt darbu,un tad Dzeña kungs darbiniekam neizmaksā neko atbildē pasniedzot ka nav nekas padarīts. Viñš ir liela mēroga krāpnieks un piesavinātājs. Lūdzu sargieties no tās firmas.