SanMari hotel Daugavpils - Slikta servisa

4.maijā palikām pa nakti Daugavpilī SanMari viesnīcā. Viesnīcas cena par nakti bija viena no augstākajām Daugavpilī, bet šī nakts izvērtās par īstu murgu.
Jau ierodoties viesnīcā pirmajā stāvā bija bankets, bet mums solīja, ka tas netraucēs. Numuriņā mūzikas skaļums bija tāds, ka bija jāgriež skaļāk TV. Jau pl. 22:00 zvanījām uz recepciju un jautājām, kad beigsies mūzika. Mums solīja, ka līdz 23:00. Jau 23:00 atkal zvanījām, jo ballīte turpinājās, bet tad bija nākošie solījumi, jo bankets izrādās pagarināts līdz 24:00
Bijām jau ļoti dusmīgi par šādu attieksmi, jo atbraucām uz viesnīcu izgulēties un nākošā dienā bija agri jāceļās. Vairākas reizes gājām lejā uz recepciju ar lūgumu, lai izslēdz mūziku, bet nekas nemainījās. Tā līdz pat 1:00 naktī.
Liekas dīvaini, ka šādi notiek, jo cilvēki parasti paliek viesnīcā ar domu, ka varēs izgulēties, neviss visu nakti piedalīsies svešā ballītē.

Saivii 05.05.2019

Trip advisor ieliec ariii.

K Klientamnavtaisnība 06.05.2019

Vajadzēja pievienoties ballītei )))

~ ~Lelde~ 18.05.2019

Ir sestdienas pēcpusdiena, tuvojas vakars, prāts tā vien sliecas doties kopā ar draugiem iedzert, atzīmēt nedēļas nogali, apspriest šodienas Latvijas izlases sniegumu cīņā ar Krievijas komandu. Nedari to! Par mazāk kā viduvējas kvalitātes dzēriena pudeles cena aizpildi loterijas biļešu komplektu ar saviem Laimīgajiem skaitļiem tuvākajai PowerBall https://goo.gl/kX177C izlozei, kura notiks šonakt pēc Latvijas laika. Un rīt, ja paveiksies – pamodīsies bagāts. Ja tomēr nepaveiksies – vismaz nesāpēs galva un nebūs morālo par dzērumā sastrādāto.
Starp citu – iesaku izmēģināt sindikātu taktiku – aprakstu un izskaidrojumu atradīsi loto brokera mājaslapā, kura ievērojami palielina laimesta iespēju.
Un padomā, vai varēsi sev piedot, ja nebūsi mēģinājis iegūt Džekpotu, kurš ļaus saņēmējam visu atlikušo mūžu nestrādāt un pilnvērtīgi baudīt karalisku dzīvi – māju Jūrmalā, Baltezerā vai Mežparkā, brīvdienu māju kaut kur Vidusjūras krastā ar jahtu piestātni, sapņu autoparku, ceļojumus apkārt pasaulei.