Sanita Krusta - Apkāsiens

Kundzīte ievietojusi sludinājumu SS.LV Par saprātīgu cenu raksta referātus, kursa darbus u.t.t. Rakstija it kā man darbus. Divi bija vienkārši no Google pa fragmentiem izkopēti. Divi no Atlants.lv novilkti. Tante pat necentās tos pārtaisīt. Atlantā maksā 0.78, man pārdeva par 5Ls Naudu ņem avansā. Protams, darbus man augstskolā atmeta atpakaļ. Sarunājām, ka darbi tiks pārtaisīti. Tas netika izdarīts. Protams, naudu atpakaļ arī nedabuju. Viņa nav spējīga pati uzrakstīt darbu, bet naudu kāš. Lūk viņas dati:
Sanita Krusta p.k. 070289...
e-pasts: [slēpt]@inbox.lv
Drīz dabūšu arī adresi.

G GE 23.12.2009

Pats vai pati, nezinu kaa lai saka, esi nespeejnieks ja nevari uzrakstiit referaatu, tad kaapeec nevareeji pats nokopeet atlantaa, iisaak sako ja ir aitas tad ir cirpeeji, pats vai pati tagad sevi uztaisiiji par muļķi visu cilveeku priekšā.

6 666 23.12.2009

Neesmu nespējnieks. Vienkārši man nav laika rakstīt. Raujos pa darbiem. Tapēc arī meklēju palīdzību. Protams, Atlantā jebkurš var nokačāt. Tik viņas sludinājumā bija RAKSTU referātus, nevis KOPĒJU. Kā jau teicu, naudu ņem uz priekšu. Tapēc nezini, ko atsūtīs. Sūdzību ieliku, lai citi neuzraujās. Nu par tām aitām taisnība:( Situācija nepatīkama. Naudu godīgi un laikā pārskaitiju. Pasaule maza, gan tiksimies;)

K kita 23.12.2009

Ha-ha! Nu ir gan tante! Tu vismaz personas kodā dzimšanas gadu paskaties!

R Raitis 23.12.2009

89 gada izlaidums :D Tad nu gan kundzīte :D jaunāka pat par mani :D

B Baņkieris 23.12.2009

Pareizi izdarīja, ka atmeta atpakaļ! Es arī metu atpakaļ "novilktos" referātus un 99% gadījumos vienmēr man ir taisnība!
Kad jūs cienījamie studenti sapratīsiet, ka mums pat nav jāmeklē pa netu šie referāti, jo kaut kad, kaut kur šāds referāts jau ir bijis iesniegts un kāds no mūsējiem to ir lasījis un padalījies ar kolēģiem!
Es ar metu visus referātus atpakaļ, kurus students pats nav rakstījis! To ir viegli noskaidrot, vai students pats rakstījis, vai algojis zirdziņu!
Laika trūkums nav arguments! Ja jau strādā un studē un nav laika rakstīt referātus, tad cienījamie studenti dariet to naktīs, kad pārējie normālie cilvēki guļ!
Es studiju laikā ļoti bieži rakstīju referātus naktīs, jo pa dienu nebija laika.
Es saviem studentiem, kuri paši neraksta referātus saku tā "Iegūstot diplomu par aukstāko izglītību, vēl nenozīmē, ka jūs arī aukstāko izglītību esat ieguvis." un izejot darba dzīvē tas ļoti ātri "izpeld" un tad vakardienas students brīnās, ka viņu nevienā darba vietā ilgi netur! Kāpēc? Tāpēc, ka paurītis "nevelk" to, ko prasa darba devējs un mācījuši aukstākajā mācību iestādē!
GRIBAT DZĪVĒ KAUT KO SASNIEGT? MĀCATIES UN VISI CEĻI JUMS IR VAĻĀ!
Man prieks, ka ir uzmetēji, kas šādus sliņķus uzmet! Varbūt pēc otrā vai trešā gadījuma, šāds students sapratīs, ka tomēr lētāk un vienkāršāk ir pašam uzrakstīt to referātu!

V Vinnijs Pūks 23.12.2009

Dārgais pasniedzēj!
Vēlos uzzināt, kur var iegūt Jūsu minēto "aukstāko izglītību" un ko ar tādu pēc tam var iesākt? Braukt medīt pingvīnus un roņus? Strādāt maximas saldētavās?
Man šķiet, ka tikko "izpeldēja", ka Jūs, profesor, ja arī esat ieguvis diplomu par augstāko izglītību, pašu izglītību ieguvis neesat ;)

B Baņkieris 23.12.2009

Vinnij Pūk, es augstāko izglītību ieguvu, tad kad tādu vārdu kā internets nepazina un lai uzrakstītu referātu, bija jālasa grāmatas un jāraksta konspekti, jo bija grāmatas, kuras nedrīkstēja nest ārā no bibliotēkas! Nevajag piesieties kļūdai, kuru pamanīju, kad biju jau nopublicējis, bet man tas ir piedodams, jo latviešu valoda nav mana dzimtā valoda.
Ja turpmākajā dzīvē plāno medīt pingvīnus vai strādāt saldētavās, tad rodas jautājums, vai vispār ir jēga iet un mācīties?

E 23.12.2009

Pats nemāki nokačāt no Atlanta, tad arī maksā... Par starpniecību pienākas :D

L Lāsma 29.12.2009

pati nevari darbu uzrakstīt, kaķim jāsmejas :DDD Saprotu par palīdzību cittautu cilvēkiem, kam ar latviešu valodu pašvakāk, nu bet šitā...

E Eseseseseseseses 29.12.2009

mjaa, nav jau briinums, autoriit, ka mums tik svaki ar speciaalistiem, ja referaatus un kursa darbus citi vinju vietaa raksta!un izbeidz te attaisnoties ar laika truukumu - slinka tu esi, par citas personas rakstiitu vai no interneta nokacaatu darbu tevi no taas augstskolas izsleegt vajadzeetu...

E Eseseseseseseses 29.12.2009

aaak dievs! 'pasniedzeejam' 'vinnija puuka' komentaara buutiiba pat nepielec. nav jau briinums, ka izgliitiibas standarts lv ir katastrofaali pazeminaajies, ja mums ir saadi pasniedzeeji.. iipasi dumjajiem paskaidroju: vaards 'augstaakaa' izgliitiibas kontekstaa rakstaas ar 'G' nevis ar "K'...

N nuuu 30.12.2009

Nu ja tu pati esi tik stulba, ka nespēj darbu uzrakstīt, tad arī pati vainīga! Būtu rakstījusi pati, nebūtu te jāsūdzas. :p

A anna 31.12.2009

Es rakstīju [ie viņas darbus un visi novērtēti ar labam atzīmēm un nav atrodami internetā, Jums vienkārši nav paveicies!

J Juris 31.12.2009

Es gan nesaprotu vienu lietu, kā jums sirdsapziņa nemoka, pērkot referātus? Manā bērnības laikā tas skaitītos kā huligānisms un pasniedzējs to agri vai vēlu uzzinātu.

A aitaam 27.01.2010

Visiem idiotiem - studentiem visi rakstītāji ir krāpnieki, neatKARĪGI NO TĀ, KĀ UZRAKSTA, vistas un gaiļi, rakstiet paši, nevis apdirsiet tos, kuri jums palīdz...daudzi raksta, ka nav laika rakstīt, bet sūdzībās ir laiks čatot, nu tiešām smieklīgi

L laikam jaraksta pasam 27.01.2010

jus varat priecaties, man panema naudu un vispar pazuda, neko nevareju izdarit

I Inga 15.02.2010

Vislabākais variants :
1) paņem pāris darbus par vienu tēmu, piemēram, http://www.atlants.lv/biznesa-plans/;
2) saliec kopā faktus, kur nav nepieciešama jaunrade + pievieno savas zināšanas un atziņas un būs darbs gatavs :)

L lala 15.02.2010

Nu, bet ir taču tādi frukti, kuriem izglītība ir tā, deļ ķeksīša! Tas pats, kas piemēram, stājoties augstskolā sniedz dokumentus 10 fakultātēs, tā sakot kurā iekļūšu, tajā būs labi, vai tad nav elementāri pat domas, kas patīk, kas nē, ar ko saista savu nākotni utt., bet nē, kur nu tik sarežģitas tēmas cilāt! Un kā likums šadi studenti pēc pirmā kursa ar 70% parādu pamet studijas vispār, jo paši nezin ko grib no dzīves un kā to panākt!

A Anda 15.02.2010

Visus šitos no skolām izmest!

J Jānis 15.02.2010

pasniedzēja rakstība iespārda... normāls mācīpspēks...:)