Sanita Berzina - krāpniece

Sanita Berzina, bankas konts LV90HABA0551024081363 darbojas arī ar segvārdu Ilga Kurakina (ex Korsakina) ir pretīga krāpniece,kas nekaunās apšmaukt pat grūtnieci,saņem avansu par bērnu ratiem un pazūd ar galiem,vēl nedēļu melojot,pēcāk atslēdzot telefonus un bloķējot ēpastu. Teicās esam no Rēzeknes,taču maz ticams,mīļie cilvēki neuzticieties šādiem neliešiem un nesūtiet naudu pirms neesat saņēmuši savu preci,jo šiem cilvēkiem nav ne piles goda izjūtu!

L Lolitia 15.08.2014

Un ja Tu, kuce, šo lasi, tad zini, ka iesneigums policijā ir iedots un Tev būs pamatīgas problēmas.

K kuki4 02.09.2014

Man mēģināja neeksistējošu dzīvokli izīrēt. Kopā ar Evitu Besprozvannaju. Tad gan uzdevās kā Santa Bērziņa p.k. 130588 - *****. T. 25881379.

M magone44 03.09.2014

mmmm

M magone44 03.09.2014

Vel sis sievietes krapniecibas! Vismaz konta nr sakrit
ja nekludos, pec izlasitiem linkiem un pareja sis sievietes p.k 130588-11192, bij minets, bet vai pareiz nezinu Dzivo Akniste, Jekabpils rajona puse, un vards atbilst Santa Berzina, piekraptajiem iesaku griesties policija, lai vairs netiktu piekrapts vel kads.

V Vigo 10.09.2014

Ta ir Santa Bērziņa, dzīvo Aknīste, Aknīstea nov., Jēkabpils raj. Evita Besprozvannaja viņas draudzene.Abas pazīstu!

V Vigo 10.09.2014

Draugiem.lv ir atrodama kā Santa Mazina(sievina)...

N nicole142 04.02.2015

sveiki, mani ari sodien apkrapa si persona. stasts tads ka atradu sludinajumu ka pardod irobotu, sarunaju visu. vinas epasts [slēpt]@inbox.lv vards radijas linda avota. tel nr. 29712962. atsutija man sms veida konta nr un datus, kas nesakrita ar vinas epasta vardu izradas pavisam citas sievietes datus. nodomaju varbut pasai konta nav, nosutiju naudinu. uzrakstiju sms, neatbildeja. tad nu samekleju konta ipasnieci draugos un uzrakstiju kapec neatbild. izradas ka berzina ir pasutijusi no tas sievietes drebes iedevusi savu adresi lai suta steidzami drebes. un man iedevusi tas sievietes kontu. tad nu vina par velti tika pie drebem apkrapjot mani.
luk si ir vina
https://www.draugiem.lv/user/5210490/ -- nac pie prata un beidz apkrapt citus, tas tev naks atpakal.ka tev nav kauna ta darit.

I inese1977 14.02.2015

Sodu noteikti saņems. šobrīd daru visu, lai nākošā nedēļa šai personai būtu tik pamācoša, ka vairs nemēģinās nevienu krāpt.

I inese1977 15.02.2015

Sakarā ar neapstrīdami iegūtiem pierādījumiem pret Santu Bērziņu- ierosināta krimināllieta. Esmu vērsusies arī pie visiem atbildīgajiem dienestiem un nerimšos, kamēr no ģimenes nebūs izņemti bērni. Nu ko mamma zagle var iemācīt bērniem? ZAGT. Tā kā krāpniecība ir veikta ilgstoši vairāku gadu garumā, nepieciešams, lai Santa Bērziņa saņemtu sodu pēc pilnas programmas, lūdzu atsaukties visus, kurus viņa ir apkrāpusi un dot par sevi ziņu uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv
Pirmdien vēlreiz tiekos ar policiju, lai iesniegutu papildus pierādījumus un iesniegumus.

Lūdzu, nekautrējaties par to, ka esat apkrāpti. Jākaunās ir zaglei un krāpniecei. Dodiet par sevi ziņu.

I inese1977 16.02.2015

Lūgums neizpust savus datus Santai Bērziņai. Visu man apkopoto personu iesniegumi-sarakstes ir nodotas policijas pārstāvjiem, lai atklātu krāpniecības shēmu un sadītu vainīgo. lūdzu šobrīd nekontaktējaties ar Santu Bērziņu un nesniedziet viņai savus datus. Tie var tikt izmantoti, lai izvairītos no kriminālsoda un var tikt lietoti jaunu krāpšanu modeļos.