Sandra Mickeviča Ģimenes ārsta praksē - Rupja, familiāra attieksme, meli

Ģimenes ārste Sandra Mickeviča atsakās sniegt likumā paredzētus pakalpojumus 1927.gadā dzimušai pacientei, dēlam atbildot ar vārdiem - citēju: "ko Jūs gribiet, vai es viņu pacelšu vai, mīļie draudziņi?!
Vai viņai ir infarkts, ko es darīšu?"
Tika lūgts veikt vajadzīgo dokumentu noformēšanu, kas ir ģimenes ārsta kompetencē, tas ir - nosūtījums uz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija (VDEĀVK). nosūtījums Ergoterapeitam. Tas nepieciešams, lai tālākā etapā noformētu aprūpi vai pansionātu.
Mickeviča sameloja, ka invaliditāti noformē tikai strādājošiem pensionāriem, šo apgalvojumu apgāza VDEĀVK speciāliste.
Paciente ir pārcietusi galvas smadzeņu operāciju. Viņai šī gada pavasarī ievietots sirds stimulatora implants. Viņa nevar staigāt un sevi apkopt. Ir grūtības nokļūt pie ārsta. Šai gadījumā viņa ir pārcēlusies dzīvot kopā ar dēla ģimeni un ārste bija piekritusi atnākt vizītē, jo adrese atrodas netālu, bet ceļš tiktu apmaksāts. Tomēr nākamajā dienā ārste kļuva rupja - pēc viņas vārdiem : " kas ir - vai infarkts , vai utt." un atteica vizīti.
Veselības inspekcijā par ārstes rupjo izturēšanos un maldināšanu ierosina vērsties Ārstu Biedrībā Ētikas komisijā. Ja jums - līdzcilvēki rodas tamlīdzīgas problēmas - lūdzu, nenolaižat rokas un stājaties pretī ģimenes ārstu nekompetencei vai neieinteresētībai un nekaunībai.