www.sudzibas.lv Sandra Irbe Šausmīga medmāsa

Sandra Irbe - Šausmīga medmāsa

Medmāsa publiski Pazemo smagi slimu slimnieci „Jelgavas slimnīcā”Šodien bijām ar tuviniekiem ieradušies apciemot mūsu mammu, kura jau otro nedēļ u ļoti smagā veselības stāvoklī atrodās Jelgavas slimnīcas Terapijas nodaļā.Mamma palūdza mūs iziet no palātas, lai varētu apmeklēt WC, jo kaunās par savu šī brīža stāvoklī, jautāju vai nepieaicināt medecīnas personālu viņa atteicās tgd. skaidrs kādēļ.Aptuveni 10 min Mamma atradās WC, mūs pasauca citas pacientes no palātas, lai pārbaudam vai kaut, kas nav noticis. Viņai nebija izdevies apsēsties uz poda un rezultātā viss uz grīdas, Mamma bija centusies pati saviem spēkiem savākt. Mammu noguldījām gultā un palūdzām sanitāri, lai uzkopj. Sanitāre atbildēja, kad tuvākajā laikā savāks.Pēc aptuveni trīs minūtēm ieradās medmāsa Sandra I., kura ienāca palāta atstājot aiz sevis durvis vaļā, atvēra WC, lai visi redzētu un sāka kliegt: ‘’ Tātad šeit ir piecas sievietes palātā, kura no Jums ir to izdarījusi un vai majās Jūs arī ķēziet aiz poda „ Mammas vīrs iejaucās aizstāvot Mammu medmāsai Sandra I lūdza pārtraukt kliegt, viņa atbildēja „Pats aizveries”. Tad es kā dēls iejaucos teikdams, kad Mammai fiziski neizdevās normāli apmeklēt WC, saņēmu atbildi „Nevajag muldēt”. Medmāsa Sandra I., turpināja kliegt, tad es viņai jautāju ko viņa vispār atļaujās un, kad es sūdzēšos slimnīcas vadībai uz ko atkal saņēmu atbildi: „Lūdzu sūdzies” viņai bija pilnīga vienaldzība. Aizejot medmāsai Sandrai I. Mums nācās Mammu mierināt, brālis izgāja no palātas asarām acīs, Šoks nenormāls, jo katru reizi, kad apciemojam Mammu pieļaujam, kad tā ir pēdēja reize.Pēc aptuveni 10 minūtēm pacienti palātā sāka sūdzēties, kad neviens nenāk un netīra WC, jutos atbildīgs un uzmeklēju sanitāri. Jautāju vai uzkops, atbildēja: ‘’Nevaru visu paspēt’’, tad viņas halāta kabatā ieliku atlīdzību un pēc 2 minūtēm viņa bija klāt uzsāka uzkopšanu.Mēs esam jau ilgu laiku Eiropas savienībā, bet atseviščās iestādēs joprojām ir saglabājušās Padomju savienības pieņemtās normas visatļautībā. Laikam Andrim Ķipuram nav fiziski laika pārskatīt viņa vadībā esošās slimnīcas personālu pārliecinoties par tā kvalifikāciju un garīgo stāvokli ieņemamajam amatam.Es ceru, kad šo ziņu saņems attiecīgās amatpersonas Jelgavas slimnīcā un citās iestādēs, pieņemot mērus par Sandras I rīcību.Lūdzu ja arī Tev, tas neliekas normāli lūdzu dalies ar šo informāciju.Esam uzmanīgi !!!

M mierigaa 07.03.2015

isteniba, tas ir drausmigi, lasot par attieksmi slimnicas...pawai ir mazs berns, pat pret tiem ir vienaldziba...neesmu baiga kritikje, bet kad bernam bija plauwu karsonis, ari tad nenjema slimnicaa, aizdomajos par attieksmi...un sapratu, kad paljauties uz arstiem, pie mums, vairs nevar.pawai tante un viira mate strada slimnicas, abas medmasas...paklausos kaada slodze par taadu algu, esmu wokaa...

M Maaija 08.03.2015

Nekad nevienam neviens nav spiedis izvēlēties šo profesiju. Šī nav nejauša izvēle! Tā ir apzināta izvēle! Nekad nav liec ausīs medus un solīti zelta kalni medmāsām, ir vienmēr +- zināma tās profesijas atlīdzība. Tā kā šajā gadījumā atliekam ierastās standarta frāzes par lielo slodzi un zemo algu - ja esi izvēlējies, izmācījies un strādā šajā profesijā, tad dari to labi. Bez ierunām!
Sandras "kundze" ir zem jebkuras normas robežām paslīdējusi. Novēlu viņai precīzi to pašu! Ceru, ka šo ķesku aizvāks no slimnīcas un liegs strādāt šajā profesijā.

M Maaija 08.03.2015

K Knipuce 08.03.2015

Nu jā, bet ne jau mēs, kā pacienti esam vainīgi pie šīm algām, kādas viņi saņem pie šīs slodzes, ne jau mēs to regulējam, ka mums jāsaņem tāda attieksme, un jājūtas vainīgam par to, ka vēlies palīdzību, ja nevar strādāt slimnīcā ar normālu attieksmi pret cilvēkiem, tad nav vieta tur, jo nevajag uz pacientiem izgāzt savas dusma sun savu negatīvo attieksmi, tikai dēļ tā, ka redziet alga pa mazu priekš darāmā darba, jo neviensnezin cik tas pacients pelna, varbūt uz pusi mazāk par to slimnīcas darbinieku, skolotājām arī ir maza alga un liela slodze un ko man tagad nemācīt bērnus, vai viņus vinus ienīst ar to? Katrs pats izvēlās savu karjeru. Un ja nevari izturēties normāli, tad ej prom. Tas ir pretīgi, kano medic;inas personāla jāsaņem tāda attieksme, cerams, ka šads medicīniskais personāls, ar tādu attieksmi drīz vien pazudīs no medicīnas iestādēm.

S sandruirbiatlaist 08.03.2015

Vai jūs slimnīcas vadību sakontaktējāt? Nevar atļaut Sandrai Irbei un tai sanitārei nevienā slimnīcā strādāt (kāds sanitārei vārds? kukuļus ņemt par viņas darbu? atlaist tūlīt). Un sanitāra darbs ir tīrīt, ko viņa iedomājas, ka ir princese? Neviens viņiem neliek tur strādāt, ja slodze par lielu - vienmēr var kļūt par sētnieku. Tādiem vardarbīgiem un nežēligiem cilvēkiem ar smagi slimiem slimniekiem nevar atļaut strādāt.

Ausainītis 08.03.2015

Naivie bērniņi, Stradiņu slimnīcā jūs justu īstu pasaules galu!nerakstīšu kurā nodaļā, kaut par naudu, bet profi tur visīstākie~!

R Romija 08.03.2015

...īstenībā māsu algas nemaz tik mazas nav...citi saņem mazāk!

K kreditorsPG 09.03.2015

Slimnīcai ir vadība, pie kuras būtu jāvēršas pirmkārt, nevis uzreiz jāraksta sūdzību šeit. Vēl jo vairāk. Ja autors sevi sauc par "Surikats 03", ar kādām tiesībām liec šeiot iekšā konkrēta cilvēka datus? Liec tad iekšā arī savu vārdu uzvārdu!

R Romija 09.03.2015

kreditorsPG! Vai kas personīgs, ka tāds satraukums?
Kaut kā, Jūsu vārdu arī nepamanījām?!

A auda 09.03.2015

Tas IR briesmīgi. Briesmīgi, ka izauguši tādi bērni. Ka mammai jākautrējas viņu klātbūtnē iet uz tualeti (par palīdzēšanu šeit pat runas nav). Ka ir vesela paaudze, kam "pienākas", kam rociņas pašiem no pakaļiņas aug, bet aiz SAVAS mammmas kundziņi pa smalku satīrīt ... Ka vieglāk ar asarām acīs mukt un atstāt savu mammu pazemojumā ...
Nez kā mammai nebija asaras acīs, jums kakainos dibenus diendienā mazgājot.
Jā, mēs visi zinām, kam kas pienākas un ko Eiropā var panākt, bet kur paliek elementāra cieņa pret vecākiem. Normāli cilvēki iet palīgā saviem vecākiem apkopt, te noskatās, kā mamma savos mēslos vārtās un vēl brēc, ka nav laicīgi satīrīts.
Riebjas ...

R Roze 10.03.2015

Auda laikam ir viena no tām medmāsām, kas šādu attieksmi pret pacientu uzskata par normu.Tas ir tikai normāli, ka cilvēkam kauns, man arī būtu kauns no sava dēla. Tā ir normāla intiliģenta cilvēka uzvedība.Ar ko tad tie tuvinieki būtu sakopuši?Ar kabatlakatiņu?Katrs dara savu darbu, par to saņemot algu. Kādu?To prasiet saviem slimnīcu vadītājiem, jo tie noteikti nemirst badā.Par šādu medmāsas un sanitāres rīcību jāstāstāsta visiem un visūr.Saucot vārdā. Obligāti jāuzraksta sūdzība slimnīcas vadībai un pacientu tiesību aizsardzības instancēm. Obligāti!!!

I I.J.I. 10.03.2015

Pēdēja laikā ir ļoti daudz sūdzību par Jelgavas slimnīcu un tās personālu! Ļoti labi saprotu šo puisi, jo mana mamma ar gulēja šajā slimnīcā! Es gāju uz slimnīcu palīdzēt viņai mazgāties, galvu mazgāt... Personāls nepalīdzēja, mammai bij šausmīgas sāpes mugurā un pašai to izdarīt bij neiespējami... :( Jo aiziet līdz tualetei vai dušai jau sagādāja lielas grūtības.. Pie tam viņa atrī piekusa, jo bij grūti elpot, plaušās krājās škidrums... Kurš sūknēts ārā arī tika neprofesionāli... Kad dakteris pasaka:" Es nejauši pārdūru plaušu sieniņu, var būt iekaisums, bet tas nekas traks!" Nekas traks, ka mamma nevarēja uz muguras pagulēt un pēc 2 dienām šķidrums atpakaļ... Bet tik un tā no personāla palīdzības nekādas, varbūt attieksme būtu bijusi savādāka, ja mamma būtu bijusi maksas paciente, bet par nožēlu personālam, vēža slimniekiem ārstēšana ir bez maksas... un brīnos kā sanitāre par naudu kaut ko darīt sāka, jo manā gadījumā pat tas neko nemainīja... KAUNS PAR LATVIJAS MEDICĪNU...

R Romija 10.03.2015

I.J.I. ...Jelgavas slimnīca un vēl daži idioti, nav visa Latvijas medicīna.
...bet ja ir vēlēšanās, kaunaties vien.

A auda 10.03.2015

Auda ir krietni vairāk pa slimnīcām pati pagulējusi, nekā gribētos un saku - gods un slava māsiņām un sanitārēm.
IntEliģenti cilvēki nekaunas no cilvēka dabīgām vajadzībām un nemūk, kad vecākiem jāpalīdz. Neesmu ļauna, bet ja ir tādi bērni, tad labāk, lai bērnu nav vispār ... Man būtu kauns par tādiem bērniem ...