Sandis Kohs - Krāpnieks

Facebook un daudzos citos saitos taisa viltus anketas un tirgo preci kas nemaz nava viņam, visas bildes ko suta ir zagtas no citiem saitiem, uzreiz piedāvā sūtīt caur Dpd vai omniva bet no sakuma jāpārskaita naudu uz viņa kontu, ja gribi redzēt realitāte preci tu tiksi nobloķēts, iegaumējiet Sandis Kohs, var atrast daudz sūdzības par viņu īpaši facebook, ka ari ir sūdzības no darba devējiem ka cilvēks ir rūdīts zaglis un melis.

M Mamma2021 03.02.2023

Tikko arī "iekritu" uz šī profila. Piedāvāja grāmatu, ko meklēju. Rakstīja no sievietes, Anetes Rudzītes, bet beigās nauda bija jāpārskaita uz viņa kontu - revolut. Šī ir tā sieviete, no kā viņš raksta. Nebija grūtu atrast arī viņu pašu. Aizgāju un uzrakstīju par viņu policijā ziņojumu, aicinātu arī citiem tā izdarīt.