www.sudzibas.lv Sandis Cēders slikts darbinieks

Sandis Cēders - slikts darbinieks

Nevienam būvuzņēmējam un arī privātajam pasūtītājam neiesaku pieņemt darbā šo indivīdu. Ir problēmas ar alkoholu. Nav atbildības sajūtas. Pēc tam kad pats nav izpildījis norunāto, skrien uz instancēm un sūdzās. Tiešām nevienam neiesaku.

S Sandis Cēders 24.08.2013

Ļoti jauki es slikts darbinieks! Tikai kāpēc šī kompānija nepastāsta, kāpēc tās darbinieki no viņas aiziet!!! Man pietika ar 8 dienām, kādam ar nedēļu, bet kādam pat ar vienu dienu, lai saprastu ka tas neatbilst tam ko solija šis kantoris, stājoties darbā Latvija un tad doties viņu norīkotā komandējumā uz Somiju. Kāpēc nepastāsta, kāpēc darbiniekam ir jāskrien uz attiecīgām instancēm, lai atgūtu savu naudu!!! Un kad nu kāds to uzsāk darīt, jo savādākā ceļā to nav iespējams atgūt, tad viņš uzreizi ir alkoholiķis?:-)
Ja izlemjat braukt tad nu lūk ko viņi nepiemin stājoties darbā, darbiniekam pie viņiem.
1. Jūsu ceļš tiks apmaksāts(meli)
2. Rēķinieties ka jums jāstrādā 2 mēnešus bez brīvdienām!
3. Ja viņi saka, ir dzīves vieta un gulta! Tad nu ziniet ka tas ir matracis, kurš katru vakaru jāpumpē
4. Un viņu vajadzības gadījumā, jūs paliksiet somijā nakti uz ielas, bet tam ir savs plus, no rīta jūsu mantas būs jau sakrāmētas;-)
5. Un ja jūs sadomājat uz savu galv paņemt burīvu, rēķinieties ar 500 eiro sodu!
Nu lūk tad nu spriediet, vai astoņu dienu laikā, cilvēks kurš izjauc viņu plānus jo viņam tur solītais neatbilst tam un viņš vairs nevēlas tur strādāt, saņem par to 500eiro sodu, neizmaksātu algu un tiek nodēvēts par ALKOHOLIKI!
Lai jums veicas!