www.sudzibas.lv Samsung ierīce un aksesuārs Nav izskaidrojums, vai krāpšana, vai laika vilkšana uz samsung garantijas noteikumiem

AtrisinātaSamsung ierīce un aksesuārs - Nav izskaidrojums, vai krāpšana, vai laika vilkšana uz samsung garantijas noteikumiem

Iegādājos Samsung galaxu S22ultra 12+256 un Samsung orģināla ražotāja maciņu.
Konstatēju, ka 20.dienu laikā ierīci izmantojot, maciņš izveidoja ierīcei skrāpējumus.
Griezos rakstiskā veidā Samsung pārstāvniecībā Latvijā, nosūtīju bildes. Sazinājos arī ar pārdevēju, jo Samsung atbildēja, ka par garantiju atbild pārdevējs, un ka uz aksesuāriem neesot garantija. Bet Samsung garantijas noteikumos rakstīts, ierīcēm 24.mēneši, aksesuāriem 12.mēneši. Kā var pārdevējs atbildēt par garantiju, ja pārdevējs ne ierīces ne aksesuārus neražo.
Vairākkārtīgi sazvanījos ar Samsung pārstāvniecību, beidzot pateica ka ar 3 bildēm esot par maz, nosūtīju vairākas bildes, ierīci no visām pusēm un maciņu.
Joprojām risinājuma nav. Protams ja tiktu pie paša Samsung ražotāja, visticamāk risinājums par garantiju notiktu ātrāk. Dotā brīdī velk garumā.
Ierīci iegādājos nomaksas ceļā. Bija doma ierīci pārdod, bet vērtība ierīcei izrādas ir tikai 400€, no 1199€ pa 20.dienu lietošanas ar skrāpējuma pazīmēm, ierīcei vērtība stipri samazinājās.
Varbūt man tā ir gadījies vienam, izrādās arī paziņām šādi skrāpējumi radušies no aksesuāra.
Secinājums, ierīce uzražota no nekvalitatīva materiāla, ja tik viegli var ierīcei aksesuārs veikt skrāpējumus.
Klusa aizdoma ka Samsung garantijas noteikumi nedarbosies. Jo esmu vairākkārtīgi zvanījis, rakstījis, atbilde ir standarta, mēs gaidam risinājumu no ekspertiem. Diez kas tajās bildēs nav saredzams, ja eksperti netiek galā ar atbildi un slēdzienu ,un varbūt tiešām Samsung garantijas noteikumi nevisai labi darbojas...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Imants Rundans 10.03.2023

Kādreiz mēs visi kautkur kļūdamies, diemžēl kļūdījos otro reizi. Samsung problēmu atrisināja.Problēma bija man pašā. Neieraudziju telefona galos plēvīti. Tas nozīmē plēvīte tika ļoti kvalitatīvi uzlikta,ka pat nebija man saskatāma.
Tapēc, esmu spiests atvainoties Samsunga parstāvniecībai Latvijā,ko arī izdariju telefonsaruna veidā.
Ļoti atvainojos par sagādātām neērtībām.

R RunčaĶepa 09.03.2023

1. Atkārtojam skolas fizikas zināšanas : mikstākais materiāls nevar saskrāpēt cietāko.
Parasti skrāpējumi veidojas, kad starp vāciņu un telefonu ielīd iekšā kāds... parastais smilts. Kvarcs ir ļoti ciets materiāls, un saspiežot un pabīdot starp vāciņu un telefonu, rezultātā būs skrāpējums.
2. Jums jāiet pie pārdevēja, neviss pie ražotāja.