www.sudzibas.lv Samsung Galaxy Ace Defekti, kvalitāte

Samsung Galaxy Ace - Defekti, kvalitāte

Heh, Sveiki.
Kādu laiku atpakaļ nopirku Samsung Galaxy Ace (ekonomiskā gala tālrunis), pasūtīju to internetveikalā, bet nenoformēju pasūtīju online, vienkārši atnācu uz salonu un nopirku. Te nu arī kļūdījos, jo preci varētu samainīt 7 dienu laikā atpakaļ pret naudu.

Tagad par telefonu, pēc pāris stundu lietošanas ievēroju, ka uz ekrāna ir izdedzis pixelis, uz melna fona spīd balts punktiņš. Samsung centrā neviens no meistariem nevarēja to ieraudzīt, un pateica, pat ja tur viņš ir tas neesot defekts. Uzrakstīju vēstuli Officiālajam Samsung, kuri man atbildēja, lai sazinos ar Samsung pārstāvi Latvijā, to arī izdarīju, bet vēstuli neesmu vēl sagaidījis.

Godīgi man tas pixelis netraucē, tikai gribu, lai man parāda cik pixeļi ir pieļaujami šim modelim, jo garantijā nevienā vietā tas nav aprakstīts!

Pirms kaut ko pērciet TV, mob tel, monitorus, pārbaudiet kārtīgi it īpaši no Samsung!

R