Samsung Electronics Baltics-samsung Cashback - Naudas atmaksa nenotiek

Nopirku bitē telefonu samsung galaxy s21 fe5g 17.12.2022. Gadā. Summa 628,00 eiro.
Akcijā bija ka samsungs members aplikācijā cashbock jānosūta čeks, svītru kods un bankas konts.
Atgriež mēneša laikā 150,00 eiro no reģistrācijas brīža. Visu nosūtīju divu dienu laikā kautgan termiņš bija 14. Dienas.
Rakstīju samsungam kad pagāja mēnesis ar jautājumu kad saņemšu naudiņu.
23.01.2023. G. Saņēmu atbilde bija 31.01.2023. Gada kā starptautisks maksājums būs.
02.02.2023. Gada painteresējos atkal.
Atbildēja par sniegto nekorekto informāciju 23.01.2023. Atbilstoši cashback noteikumiem 30 dienu laikā tiek
izskatīts pieteikums un naudas atmaksa tiek veikta 14 dienu laikā no brīža, kad pieteikums ir
apstiprināts.
13.02.2023. Gada samsung atsūtīja, ka 04.01.23, 12.01.23. ,02.02.23. Tika sūtīts uz e-pastu
silvija. [slēpt]@gmail.com par papildus informāciju. Man jau vairāk kā 5 gadi nav tāda e-pasta.

Viņiem ir mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv ar kuru es ar viņiem sarakstos. Rodas jautājums

vai pieteikums tika anulēts neeksistējoša e-pasta dēļ lai nebūtu jāmaksā.?
14.02.2023. Gada sņemu e-pastus divus dažados laikos lūgums atsūtīt atkārtoti dokumentus ko es arī izdarīju.
Vēl jautājums vai vētules ko paraksta līga, alīna, laura, agnes, atkal alīna lietas kursā ko katra atbild.
Katras vestules beigās: mēs būsim priecīgi jums palīdzēt.
Kāda palīdzība ja no decembra nevaru saņemt naudiņu, tikai plikus solījums. Samsung electronic balticsorganizētā akcija uzskatāma par krāpšanu. Šodien 24.02.2023. Bet naudu neesmu saņēmusi.

Good Intentions 24.02.2023

Palasi šeit:

Good Intentions 24.02.2023

Ja jums nav tā e-pasta vairāk kā 5 gadus, tad no kurienes viņš viņiem ir?

T taisnibascinitajs3 25.02.2023

Gan jau epasts ar kuru reģistrēja Samsung kontu pirms gadiem septiņiem, bet transferējot datus starp ierīcēm būs prasīta tikai parole, lai ieietu Samsung kontā un nav pievērsis tam uzmanību. Bet uzņēmumi informāciju sūta uz datu bazē lietotājam reģistrēto epastu sistēmā.

S silv 25.02.2023

Samsungs atbildēja ,ka tas esot no telefona.Sanāk ka nomainīju jau trešo telefonu un e-pasts kas bija planšetē laikam velkas visur līdz? Nezinu ne paroli neko jo plansštes sen jau nav.
Visi kontakti gāja caur tagadējo e-pastu. Kam viņiem neeksistējošais.

Good Intentions 25.02.2023

Jūs neatjaunojāt e-pasta datus kontam, tas arī viss. Kā ikvienā citā vietā, ja nemainiet, tad paliek.

A AiK 25.02.2023

Nopirku Bitē telefonu Samsung Galaxy S21 FE5G 17.12.2022.gadā. Summa 628,00 eiro.

BET ČEKA IR 528EUR :d :d

S silv 25.02.2023

Jā 528,00- drukas kļūda .