www.sudzibas.lv Samanta Saule/ Sama cosmetics Krāpšana, maldināšana, slikts serviss

AtrisinātaSamanta Saule/ Sama cosmetics - Krāpšana, maldināšana, slikts serviss

Iegādājos online kursu O2GOLD meistarklase, ko pasniedz Samanta Saule, kas ir "PERFEKTAS UZACIS BY SS" studijas īpašniece. Kursu iegādājos un arī nokārtoju 02.06.2023, kursa video pati Samanta Saule sola, ka apliecinājumu par kursa sekmīgu nokārtošanu kursa dalībnieks saņems 2 (divu) dienu laikā, nevis 2 (divu) darba dienu laikā. Pirmdien 05.06.2023 sazinājos ar samacosmetics, caur sadaļu "saziņa", rakstot vēstuli ar jautājumu, kad saņemšu sertifikātu par dalību kursā? Samanta sola, ka pēc dalības kursā un kursa sekmīgas pabeigšanas, dalībnieks saņems apliecinājumu ar kuru varēs klientiem piedāvāt šo pakalpojumu par kuru ir bijusi šī konkrētā meistarklase. Uz šo ziņu atbildi neesmu saņēmusi. Tādēļ otrdienas 06.06.2023 vakarā rakstīju vēl 1 (vienu) vēstuli, šoreiz uz Samantas Saules norādīto e-pasta adresi saziņai: [slēpt]@perfektasuzacis.com, kur atbildi vēljoprojām neesmu saņēmusi.
Šeit ir manāma cilvēku maldināšana vai arī pat nav zināms fakts, ka notiek naudas izkrāpšana. Par dalību meistarklasē veicu samaksu vaur mājaslapu, kurā bija nepieciešama reģistrācija: www.samacosmetics.lv. šobrīd ir 08.06.2023 vakars, kur atbildi uz vēstulēm neesmu saņēmusi, kā arī neesmu saņēmusi apliecinājumu par dalību kursā. Slikts serviss.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ma_am 13.06.2023

Sveicināti,
Jūs tekstā dzēšat - slēpjat Samantas saules epasta adresi, bet turpat bildēs atstājat manu epasta adresi, manu vārdu un uzvārdu! Manu konta numuru! Ārprāts! Steidzami pieprasu dzēst šo sūdzību dēļ attēliem vien! Lieta atrisināta!

Sveika, Maija!

Pamanīju, ka esat ievietojusi par mani negatīvu atsauksmi sudzibas.lv. Gribētu nedaudz vairāk pastāstīt par situāciju no mūsu puses.

Sākumā es vēlreiz vēlos atvainoties, kā jau iepriekš e-pastā (09.06.23). Minēju, ka visas Jūsu ziņas un notification bija iekrituši spam mapē, kā rezultātā, es neredzēju, ka esat rakstījusi. Diemžēl radusies situācija, kurā e-pasts nezināmu iemeslu dēļ novirzīja Jūsu ziņas uz spam mapi un mēs nesaņēmām nekādu notification. Kad sazinājāties ar mani uz privāto e-pastu, Jūs saņēmāt atbildi divu dienu laikā, jo atrados atvaļinājumā.

Man šķiet, ka šo procesu mēs varam atrisināt draudzīgā ceļā. Vēlos lūgt sapratni un Jums izņemt šo atsauksmi, jo sertifikātu esat saņēmusi (saņēmu e-pastu, ka sertifikātā norādīta viena garumzīme pa daudz - izlabosim rītdienas laikā, informāciju nodevu atbildīgajai personai). Šajā visā procesā ir notikusi tehniska kļūme, kurā nav nekā kopīga ar ļaunu nolūku vai maldināšanu! Atvainojiet vēlreiz! Saprotu Jūsu pusi, un ceru uz sapratni no Jums.

Mans mērķis, nekad nav bijis kādu maldināt vai krāpt. Turklāt piekļuve apmācībām tika atvērta momentāli, zināšanas un mācību materiālu ieguvāt uzreiz. Tikai ievilkās sertifikāta jautājums tehniskas kļūmes dēļ.

Lai mazinātu sāpi, varu piedāvāt 15% atlaidi citai meistarklasei vai pirkumam internetveikalā.

Cerot uz sapratni,

Samanta Saule

S spotled 09.06.2023

Varu Tev pa 10nieku uztaisīt apliecinājumu, gan wordā, gan pdf - atstāj savu e-pastu