Salvandzelus Kasparavics - ZAGLIS UN KRĀPNIEKS

Uzmanību visiem. SALVANDZELUS KASPARAVICS. Liepājnieks, dzimis 10.04.1974. Krāpnieks un zaglis. Neielaižaties NEKĀDĀS darīšanās ar viņu. Lai gan sākumā liekas lāga vīrs, pamanīsies jūs piečakarēt tik un tā. Aizņemas naudu, pazūd un neatdod. Nupat pamatīgi apzadzies Zviedrijā. Būvfirmai nozaga instrumentus lielos apmēros. Kā arī Zviedru koncernam Ericsson nozaga datoru ar slepenu un vērtīgu informāciju. Pašam viņam to nezinot, viņam jau draud 10 gadi cietumā!
Un Salvandzelus, ja šo lasi, sveiciens Tev no Valmieras! Tā kā būtu laiks atdot parādus un nozagtās mantas atgriezt likumīgajam īpašniekam!!!

V

S salviss kasparavics 12.02.2017

Valters rudzitis ir suo uzrakstijis, bet pats vins zaglis, uzmanaties pa latviju brauka cilveks kuram ir nonemtas tiesibas un vinu mekle policija.
Uzmanibu valmiera un cesis.

V v 06.03.2017

Ja nu kādu interesē, kuru meklē policija un kurš ir zaglis. Visu info var dabūt Rīgā Valtera Genca advokātu birojā, jo tieši tur stāv sūdzība par Salvandzelus K.