www.sudzibas.lv Salūte Sia Attieksme pret pacientiem

Salūte Sia - Attieksme pret pacientiem

Vēršos ar sūdzību par SIA "SALŪTE" 40003452760, kurā esmu bijusi kliente vairākus gadus. Man visus tos gadus bija veselības apdrošināšana ar masāžu un stomatologa pakalpojumiem, kuru es izmantoju. Visu šo laiku es iemaksāju SIA "SALŪTE" avansa maksājumus un pēc tam gada laikā izmantoju uzņēmuma pakalpojumus. Pēdējo reizi biju "Salūte" 02.2014. Bet 06.2015. ierados Kaļķu ielā 7, lai pierakstītos uz vizīti, un izrādījās , ka summa 116.00 EUR kas iemaksāta avansā ir norakstīta, jo tā ir maksāta latos vēl 2011. gadā. Man stāstīts, ka uzņēmumam mainījās grāmatvedis un darbinieki, mani argumenti tika izsmieti, mani padarīja par "pēdējo muļķi". Protams, dokumenti ir kartībā, jo uzņēmums izrakstīja čekus, kurus es apmaksāju skaidrā naudā avansā, bet pakalpojumi tā arī netika saņemti. Tik liels avanss uzkrājas tā dēļ ka , konstatēju , ka man ir laboti veseli zobi, un problemātiskie zobi tika atstāti uz "pēc tam". Gāju labot jau pie cita daktere, pie kuras esmu pacients no 1992. gada. , kura arī konstatēja, ka man tika laboti veseli zobi.

R Romija 18.06.2015

Jūs pati saprotat ko rakstāt? Sviests!

E ELLIO 19.06.2015

Interesanti kā cits zobārsts var nokonstatēt, ka tikuši laboti veseli zobi? Tajos taču jau ir plombes.