www.sudzibas.lv Salons Violet's Gaužām slikts serviss

Salons Violet's - Gaužām slikts serviss

Es un māsīca meklējām telpas īrei. Atradām tās salonā Violet's. Telpas varēja apskatīt šodien (dienā, kad mēs tās atradām) vai pēc mēneša, jo īpašneice lidoja prom no Latvijas, es uz doto brīdi jau sēdēju vilcienā un braucu prom no Rīgas, māsīca aizgāja skatīties. Viņu viss apmierināja un mani arī, es personīgi ieraudzīju īpašnieces seju tikai pēc mēneša. Un viņa neizrādīja nekādu interesi iepazīties ar savu klientu un apjautāties vai man ir ērti un apmierina viņas telpas. Kad pienāca laiks parakstīt līgumu (agrāk to nevarēja izdarīt, jo saimnieces nebija Latvijā), es saņēmu vakarā sms ar tekstu - viss, rīt paraktsām līgumu. Es izbrīnījos, es nebiju redzējusi līgumu pirms tam un tā arī neieraudzīju, sāku jautāt par līguma noteikumiem, tad saimniece man sāka agresīvi pārmest, ka es neesmot neko darījusi, lai ar viņu iepazītos. Es atbildēju viņai, ka viņa arī neko nedarīja un tad saņēmu atbildi - tad jums jāmeklē īres vieta citur. (Godīgi, man uznāca smiekli) Es protams piekritu iet prom no turienes. Tad viņa man vēl novēlēja veiksmi. Tas ir stāsts par īpašnieci, tagad par vienu no administratorēm (vecāka izskata sieviete).
Salonā strādā divas administrātores, viena jauna, otra gados vecāka. Man ir pretenzijas pret vecāko no viņām. Ne viņa varēja skaitīt īres maksu, ne viņa piedāvāja maniem klientiem ērtības, ne viņa bija vispār savā darba vietā. Es strādāju līdz vēlam vakaram dažreiz (līdz 20:00), salonā esmu tikai es un dažreiz administratore un tad viņa ar savu drauzdeni sāk daudz ko apspriest un to visu var dzirdēt kabinetā... Vēl viņa mani mācīja kas un kā, viņai nepatikā kā es sveicinos ar viņu utt. Gaužām neprofesionāla personība maigi sakot. Īsumā situācijas aprakts. Pa to mēnesi, kurā ae īerēju telpas, ieskaitot mani, aizgāja prom trīs īrnieces.

B

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes