www.sudzibas.lv Salons Ricco nepieņem kartes

Salons Ricco - nepieņem kartes

Gribēju izteikt savu viedokli par salonu "Ricco", kas atrodas Barona ielā, agrāk šis salons atradās Vecrīgā, Domes ēkā zem nosaukum "Rāte". Man nav izprotams, kāpēc šajā salonā jau ilgstoši nevar norēķināties ar maksājumu kartēm, bet pieņem tikai skaidru naudu? Viņiem it kā ir tas karšu aparāts, bet patsāvīgajiem klientiem saka, ka nevar ar karti maksāt un, ka blakus uz ielas ir bankomāts. Nu kas tas par sviestu??? Man kā klientam nav pa puspasuli jāskraida un jāmeklē, kur var naudu noņemt, pie kam es bankomātus uz ielas principā neizmantoju (savas drošības nolūkos). Sajūta tāda, ka klients nav pirmajā vietā, bet gan savas kaut kādas ērtības. Vispār iesaku ignorēt un iet ar līkumu šitādām iestādēm, kur principiāli nepieņem kartes!

M musja 30.08.2010

Oi, oi, oi... šausmas!

M Martins 30.08.2010

lai kaut ko norēkinātos jebkurā veikalā ar karti pašam veikalam ir jāmaksā komisijas maksa bankai, kas nereti ir lielāka, nekā summā ko tev būtu jāmaksā veikalam par preci vai pakalpojumu.

J Ju 02.09.2010

Diez kā agrāk dzīvoja, kad nebija ne bankautomātu, ne kartes ;) :D

K katrina 16.10.2010

Pilnībā piekrītu teiktajam: Ka klients šajā salonā nav pirmajā vietā. Arī man ir bijušas nepatīkamas situācijas ar šī salona darbiniekiem.