Salons "Prior", Cēsu 31 - Pedikira kvalitāte

Izmantoju pedikīra pakalpojumu skaistumkopšanas salonā "Prior".
Kvalitāte neatbilst cenai.
'Pēdām uzmanība nebija pievērsta vispār, 1, 5h "meisterīte" ņēmās ar tikai nagiem :(((
Vēlējos Franču, un viņa uzskatījusie, ka pirmo reizi to veic, lakoja, un ņema tik krāsu nost.
tad, man viens nags izsmerejas, tādēļ, ka vēl nebija izžuvis, bēt tā jau teica, lai eju samaksāt
Matu kopšanas līdzekļi tur tiešām ir kvalitatīvi, bet tā "meistere" sabojāja visu iespaidu, pat pie frizieres iet nevēlos

A agita rozina 20.05.2009

"PRIOR" Skaistumkopšanas salonā līdz 2009 gada aprīlim nebija savs pedikīra kabinets...

Kabinetā, kur Anna veica pedikīru piederēja sadarbības partneriem, protams, žēl, ka neveiksmīgi...

Uz doto mirkli "PRIORAM" ir savs pedikīra kabinets un tajā ir burvīga pedikīre : Jūlija, kas, starp citu, ir Podiatrijas speciālists ar lielo burtu. :)

Lūdzu piedod, Anna, bet "PRIOR" salonā tiek atlasīti labākie meistari...

A Anna 07.08.2009

Par pedikīri gan nevaru neko pateikt, bet dažreiz biju pie frizieriem, un pēdejā reizī mani burtiski izkropļoja! biju šokā! es gan neko tādu neprasīju! turklāt atnesu līdzi bildi, lai paskaidrotu ko gribēju - pilnīgi garām! gāju arī pie kādas citas - jaunā meitene, arī nekāda.

Agitai: spriežot pēc komentāra, Jūs laikām ir saimniece vai vadošā menedžere šai salonā - lūdzu uzmanīgi atlasīt speciālistus! cilvēki nemaskās par izkropļošanu!

R Renārs 28.12.2009

Lai cilvēks būtu gandarīts pēc friziera apmeklējuma, tam ir jāzin ar kādu domu tas ir nācis pie meistara. Lūk jums pierādījums, ka nevajag mēģināt līdzināties fotomodelei no bildēm, ne katrai sievietei, piestāv tāds griezums un ne katrai tādu var nogriezt. Acīm redzot jūs tik ļoti esat vēlējusies to pēc kā jūs nācāt, ka saņemot to, jūs vairs nebijāt tik apmierināta, kā jūs bijāt iedomājusies.

"PRIOR" Skaistumkopšanas salonā ir tikai augstākās klases meistari. Lūk piemērs, ka vajag uzklausīt meistaru un pieņemt to vai rast kompramisu vizuālajam tēlam, ja jūsu iedomas neiet kopā ar reālo izskatu.

A Anda Skujevska 27.09.2018

Hmm te es vareetu apstriidet. Mana pasai ir kraasu izjuuta, kas vareetu piestaaveet. Ja es redzu, kad man piestaav tiesi taads tonis, un frizieris megina ieteikt un pateikt, ko citu, tad kompromisu ir gruuti atrast. Driz pec visiem super duper salona apmekleejumiem, jau busu tik zinosa, kad vareesu pati but friziere un meistare...Man ir bijusi pilniigi visi toni un ir ko salidzinaat...Profesionalis var izdariit brinumus.

D Dzelzszale 16.02.2010

Esmu ļoti apmierināta ar Prior! Pārsvarā gan apmeklēju frizieri, kuru mainītu tikai piespiedu kārtā. Reizēm veicu manikīru. Izvēlos Cēsu ielas salonu, jo cenas šķiet pretīmnākošākas, nekā viesnīcā Latvija. Bet tas bija pirms kāda laika un ir saprotams (telpu īre un dislokācija gan jau diktē savus noteikumus). Kāda situācija ir tagad, nav ne jausmas. Esmu bijusi pie masieres viesnīcā uz skulpturālo masāžu (īsti neatminos procedūras/kūres nosaukumu) un arī biju apmierināta ar viņas darbu. Iesaku pamēģināt apmeklēt viesnīcas salonā kādu no vīriešu matu speciālistiem :)

Z zuza85 25.04.2014

Pilnigi galigi garam ! Biju pie frizieres, nesaprotu kamdel wikend boksa tiek ieklauts pakalojums matu griezums + krasosana sievietem, ja attieksme tada itka man butu utis ! paliku loti apbedinata ! nav patikami, ja adminitratore ar frizieri sacukstas aiz muguras, ! Tad nepiedavajiet Ludzu sadus pakalojumus ! turklat matu gali opat netika ka nakas apgriesti !